Филтри -

Воени камиони Steyr

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Воени камиони Steyr

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 5600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Година 03/1998 Километража 59603 км Сила
Австрија, Lannach
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се