Филтри -

Воени камиони STEYR

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

4 огласа: Воени камиони STEYR

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 5600 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Седишта 3
Година 03/1998 Километража 59603 км Сила
Австрија, Lannach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1989 Километража 1 км Сила
Унгарија, Kecskemét
Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.630 €
Година 2018 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
38.000 €
Носивост 5150 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Седишта 2
Година 1990-02 Километража 111925 км Сила
Австрија, Lannach
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се