Филтри -

Воени камиони SIDES

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони SIDES: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион SIDES 35.750 GM 6x6 - S2000.15 - Crashtender, Airport Fire Truck, Flug
18
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 17200 кг
Година 01/1997 Километража 46604 км Сила 750 кс
Холандија, Tilburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се