Филтри -

Воени камиони SCANIA

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Воени камиони SCANIA

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража 33299 км Сила
Данска
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража 31645 км Сила
Данска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража 33783 км Сила
Данска
Контактирајте го продавачот
78.700 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 391200 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 4580 кг Суспензија пружина/пружина Седишта 2
Година 07/1976 Километража 26116 км Сила
Латвија, Brankas
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 4580 кг Суспензија пружина/пружина
Година 04/1976 Километража 35025 км Сила
Латвија, Brankas
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се