Филтри -

Воени камиони RENAULT од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони RENAULT од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион RENAULT TRM 2000 4×4 15x in stock
25
10.450 €
Година 1990-03-02 Километража Сила 117 кс
Холандија, Schiedam
воен камион RENAULT TRM 2000 4×4 15x in stock
25
10.450 €
Година 1990-03-02 Километража Сила 117 кс
Холандија, Schiedam
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
воен камион RENAULT TRM 2000 4×4 15x in stock
25
10.450 €
Година 1990-03-02 Километража Сила 117 кс
Холандија, Schiedam
воен камион RENAULT MIDLUM 250 4X4 PASSENGER CARRIER/TRUCK PASSENGERS
18
цена на барање
Евро Euro 6 Седишта 23
Година 2016-07-29 Километража 20369 км Сила 250 кс
Холандија, Andelst
воен камион RENAULT Midlum 220 dxi 4x2 personnel carrier 40 seats
16
15.500 € Без ДДВ
Носивост 8510 кг Суспензија пружина/пружина Седишта 40
Година 2011-01-01 Километража 139950 км Сила 220 кс
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се