Филтри -

Воени камиони MERCEDES-BENZ

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони MERCEDES-BENZ: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови воен камион MERCEDES-BENZ ATEGO 1317 A
12
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Носивост 5250 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 100 км Сила 170 кс
Белгија, Bruxelles
воен камион MERCEDES-BENZ UNIMOG 406
37
Побарајте цена
аукција аукција
Година 1963 Километража Сила
Германија, Dormagen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
воен камион MERCEDES-BENZ Unimog U4000
16
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 43.710 €
Евро Euro 4 Седишта 5
Година 2005 Километража 38000 км Сила 220 кс
Јапонија, Chiba ken
воен камион MERCEDES-BENZ UNIMOG 416
13
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Носивост 2205 кг Суспензија пружина/пружина Седишта 2
Година 1974 Километража 4000 км Сила 62 kW
Литванија, Mažeikiai
воен камион MERCEDES-BENZ UNIMOG U3000
14
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Седишта 20
Година 2003-02 Километража 355899 км Сила 150 кс
Чехија, Kněžmost
нови воен камион MERCEDES-BENZ АРМ, АРОК
17
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Украина
воен камион MERCEDES-BENZ U1300 ex dutch army unimog
6
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 1
Година 1985-01-01 Километража 53563 км Сила
Холандија, Vinkel
воен камион MERCEDES-BENZ 1017
5
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 5400 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1990-1 Километража Сила 173 кс
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
воен камион MERCEDES-BENZ Viano 711
15
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 6600 кг Евро Euro 3 Седишта 8
Година 1992-06 Километража 20369 км Сила 85 kW
Германија, Sottrum
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се