Филтри -

Воени камиони HANOMAG

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони HANOMAG: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион HANOMAG A-L28
26
Контактирајте го продавачот
аукција 1.000 €
Година 01/1963 Километража 111000 км Сила 69.34 кс
Германија, Nürnberg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се