Филтри -

Воени камиони GAZ

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони GAZ: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион GAZ 33081
10
Контактирајте го продавачот
17.600 € RUB 1.600.000 RUB
Година 2008-03 Километража 22000 км Сила 117 кс
Русија, Ноябрьск
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се