Филтри -

Воени камиони FIAT од Италија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони FIAT од Италија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион FIAT Campagnola
7
цена на барање
Година 1986 Километража 35000 км Сила
Италија, cercola
воен камион FIAT 90 PM16 ACM80 4x4 VILLANI
11
цена на барање
Година Километража 8573 км Сила
Италија, Piacenza
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
воен камион FIAT 682 N 4
10
цена на барање
Година 1983 Километража Сила
Италија, cercola
воен камион FIAT 242
9
цена на барање
Година 1983 Километража Сила
Италија, cercola
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се