Филтри -

Воени камиони FIAT од Европа

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони FIAT: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион FIAT 242
9
цена на барање
Година 1983 Километража Сила
Италија, cercola
воен камион FIAT Campagnola
7
цена на барање
Година 1986 Километража 35000 км Сила
Италија, cercola
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
воен камион FIAT 90 PM16 ACM80 4x4 VILLANI
11
цена на барање
Година Километража 8573 км Сила
Италија, Piacenza
воен камион FIAT 682 N 4
10
цена на барање
Година 1983 Километража Сила
Италија, cercola
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се