Филтри -

Воени камиони FIAT

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Воени камиони FIAT

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Италија, Rome

Други марки во делот "Воени камиони"

Контактирајте го продавачот
16.800 US$ EUR ≈ 15.670 €
Година 07/2019 Километража Сила
Кина
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2250 кг
Година 1988 Километража 8285 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 5000 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 8566 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Носивост 36000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1979 Километража 33277 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Носивост 4800 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1986 Километража 65000 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 7500 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 61893 км Сила
Литванија, Dievogala
воен камион Tatra 813 воен камион Tatra 813
2
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година Километража Сила
Словачка
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Година 1969 Километража 90000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
аукција 482,20 € SEK 5.400 SEK
Година Километража 43368 км Сила
Шведска, Karlstad
воен камион Renault TRM 2000
1
Контактирајте го продавачот
7.298 € HUF 2.900.000 HUF
Носивост 3500 кг
Година 1989 Километража Сила
Унгарија, Várdomb
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.460 €
Година 06/2019 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 12.130 €
Година 02/2020 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Германија, Dormagen
Euro Auctions GmbH
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Година 1989 Километража 79000 км Сила
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/1985 Километража 124000 км Сила
Белгија, Wilrijk
аукција 500 €
Година Километража Сила
Германија, Freyung
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 60000 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 21600 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
10.630 US$ EUR ≈ 9.917 €
Евро Euro 2
Година 2012 Километража Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1991 Километража Сила
Полска, Wyszków
Контактирајте го продавачот
11.800 US$ EUR ≈ 11.010 €
Евро Euro 2
Година 2012 Километража 20747 км Сила
Кина, Baoding, Hebei
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2250 кг
Година 1988 Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Седишта 9
Година 06/1942 Километража Сила
Холандија, Bornerbroek
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража 80000 км Сила
Италија, Cercola (Na)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи