Филтри -

Воени камиони FAUN

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Воени камиони FAUN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 60000 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 21600 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се