Влечни приколки KELBERG

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Влечни приколки KELBERG: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
влечна приколка KELBERG Dolly
7
7.800 € USD ≈ 8.476 US$
Година 2012-06 Носивост 15720 кг Суспензија
Данска, Hedensted
влечна приколка KELBERG D18B2
8
5.000 € USD ≈ 5.434 US$
Година 2009 Носивост 15750 кг Суспензија пневматски/пневматски
Данска, Hedensted
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се