Влечени прскалки

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Суспензија

Влечени прскалки: 572 огласа

влечена прскалка Unigreen CAMPO 32P
4
€ 10.200 USD ≈ US$ 11.286
Капацитет на резервоар 3200 л Ширина на опфаќање 24 м
Година 07/2008 Километража Суспензија
Бугарија, Вълчедръм
влечена прскалка AMAZONE UF1201
9
€ 10.230 BGN USD BGN 20.000 ≈ US$ 11.315
Ширина на опфаќање 18 м
Година 2008 Километража Суспензија
Бугарија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови влечена прскалка KVERNELAND iXtrack C 40
7
€ 62.500 USD ≈ US$ 69.156
Капацитет на резервоар 4000 л
Година 2016 Километража Суспензија
Бугарија, София
влечена прскалка JOHN DEERE M 740 FOR PARTS ONLY за делови
9
преговара
Година 2015 Километража Суспензија
Шведска, Arvika
влечена прскалка AMAZONE UF 1201
9
€ 10.230 BGN USD BGN 20.000 ≈ US$ 11.315
Ширина на опфаќање 18 м
Година 2008 Километража Суспензија
Бугарија
влечена прскалка HARDI Navigator 1100
3
€ 17.105 USD ≈ US$ 18.927
Ширина на опфаќање 18 м
Година 2005 Километража Суспензија
Норвешка, Tiller
влечена прскалка Agromechanika AGP-1000 EN
9
преговара
Година 2018 Километража Суспензија
Унгарија, Szekszárd
нови влечена прскалка AGS-3000 EN/HP
12
преговара
Година 2018 Километража Суспензија
Унгарија, Szekszárd
влечена прскалка JOHN DEERE 740i
7
€ 18.000 USD ≈ US$ 19.917
Капацитет на резервоар 4000 л
Година 2008 Километража Суспензија
Чехија, Praha 9-Vinoř
влечена прскалка Lochmann
3
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.315
Капацитет на резервоар 1500 л
Година Километража Суспензија
Австрија
влечена прскалка FORRÁS 300 axi
4
€ 1.887 HUF USD HUF 620.000 ≈ US$ 2.088
Капацитет на резервоар 300 л
Година 2019 Километража Суспензија
Унгарија, Kecskemét
влечена прскалка NAPA Hand-made 3500/20 M
5
€ 30.000 USD ≈ US$ 33.195
Капацитет на резервоар 3500 л Ширина на опфаќање 20 м
Година 2013 Километража Суспензија
Чехија, Praha 9-Vinoř
влечена прскалка BERTHOUD Tenor 35/37
13
преговара
Ширина на опфаќање 20 м
Година 2008 Километража 100 м/ч Суспензија
Ирска, Borris
влечена прскалка Agromechanika AGP-2000 EN
9
преговара
Година 2018 Километража Суспензија
Унгарија, Szekszárd
влечена прскалка JOHN DEERE M732 permetező
4
€ 42.000 USD ≈ US$ 46.473
Година 2017 Километража Суспензија
Унгарија, Kecskemét
Омилени : 0 Споредба : 0