» » Виљушкари од Европа

Виљушкари од Европа

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари: 13711 огласа

виљушкар LINDE H20
15
€ 7.800 USD ≈ US$ 8.614
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 10/2008 Километража 13000 м/ч Сила 110 кс
Бугарија, кърджали
виљушкар MITSUBISHI FG20
15
€ 5.400 USD ≈ US$ 5.963
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 07/2005 Километража 5400 м/ч Сила 100 кс
Бугарија, кърджали
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
виљушкар NISSAN FG15
5
€ 4.400 USD ≈ US$ 4.859
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 03/2004 Километража 4521 м/ч Сила 60 кс
Бугарија, кърджали
виљушкар NISSAN FD20
3
преговара
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 05/2004 Километража 14000 м/ч Сила
Бугарија, кърджали
палетен вилушкар LINDE L 12
12
€ 3.600 USD ≈ US$ 3.975
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.324 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2009 Километража 5200 м/ч Сила
Бугарија, RUSE
виљушкар DESTA Belet MV30BA LPG
5
€ 6.150 USD ≈ US$ 6.791
Виљушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година 2006 Километража 6740 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар HYUNDAI 30BH-7 kópia elektrický
5
€ 6.850 USD ≈ US$ 7.564
Виљушкар
Гориво електро Висина на подигање 3.5 м
Година 2006 Километража 6880 м/ч Сила
Словачка, Žilina
регален вилушкар Truck (Reparationsobjekt)
7
аукција € 18,44 SEK USD SEK 200 ≈ US$ 20
Регален вилушкар
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
палетен вилушкар ATLET TS140STP290  Ledstaplare
16
аукција € 276,60 SEK USD SEK 3.000 ≈ US$ 305
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Висина на подигање 2.9 м
Година 2011 Километража 1722 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
палетен вилушкар BT BTSV 10B   Ledstaplare
6
аукција € 9,22 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Палетен вилушкар
Висина на подигање 1.9 м
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
палетен вилушкар Marco Staplare
2
аукција € 9,22 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
регален вилушкар ATLET X / 160STJN420 Seat stacker - 11
20
аукција аукција
Регален вилушкар
Година Километража Сила
Шведска, Kungälv
електричен палетар BT LPE200/8SE
15
аукција € 92,21 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 102
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 1172 м/ч Сила
Шведска, Svenljunga
палетен вилушкар ATLET PLP/200P
15
аукција € 922,10 SEK USD SEK 10.000 ≈ US$ 1.018
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
товарач на контејнери HYSTER D6E
4
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 6000 кг Гориво дизел Должина на вилушка 1.8 м
Година Километража 7303 м/ч Сила
Хрватска, Ploče
Омилени : 0 Споредба : 0