Филтри -

Виљушкари YALE GLP

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари YALE GLP: 56 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар YALE GLP50MF   LPG
4
7.600 € USD ≈ 8.530 US$
Виљушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 1998 Километража 3285 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар YALE GLP20-LPG/Autogas/
18
8.400 € USD ≈ 9.428 US$
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2013 Километража Сила 30 kW
Бугарија, RUSE
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
виљушкар YALE GLP30TF   LPG
1
6.850 € USD ≈ 7.688 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2002 Километража 10000 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар YALE GLP25VX
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Должина на вилушка 1.6 м
Година 2013 Километража 8462 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
виљушкар YALE GLP25VX
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.33 м
Година 2013 Километража 8525 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
виљушкар YALE GLP35VX
5
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м
Година 2014 Километража 13818 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
виљушкар YALE GLP30VX
4
цена на барање
Виљушкар
Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.1 м
Година 2013 Километража 7504 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
виљушкар YALE GLP032UAV094
9
5.000 € USD ≈ 5.612 US$
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 1980 Километража Сила
Украина, с. Волиця
виљушкар YALE GLP20LX
5
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.32 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 2208 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
виљушкар YALE GLP25VX
9
аукција 3.000 € USD ≈ 3.367 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Должина на вилушка 1.15 м
Година 2015 Километража 7620 м/ч Сила
Германија, Tuntenhausen
виљушкар YALE GLP16VX
12
аукција 1.500 € USD ≈ 1.684 US$
Виљушкар
Година 2012 Километража Сила
Германија, Tuntenhausen
виљушкар YALE GLP50M
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 5000 кг Гориво гас Висина на подигање 5.75 м
Година 1999 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
виљушкар YALE GLP 40 VX6 V2771
9
9.540 € USD ≈ 10.710 US$
Виљушкар
Носивост 4000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.2 м
Година 2014 Километража 7306 м/ч Сила
Германија, Ludwigsfelde / Berlin
виљушкар YALE GLP40VX5
4
цена на барање
Виљушкар
Гориво гас
Година 2014 Километража 16589 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
виљушкар YALE GLP30 TF
34
аукција аукција
Виљушкар
Година 2000 Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Претплати се