Виљушкари YALE

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари YALE: 215 огласа

вилушкар на три тркала YALE erp16atf
6
€ 12.500 USD ≈ US$ 13.804
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4700 м Должина на вилушка 120 м Ширина на вилушки 10 мм
Година 2013 Километража 2950 м/ч Сила
Турција
виљушкар YALE GDP040AB - S izvedba
4
преговара
Виљушкар
Носивост 1800 кг
Година Километража 2952 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
регален вилушкар YALE MR20Y
6
преговара
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2001 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар YALE GDP50MF  LPG
1
преговара
Виљушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1999 Километража 10355 м/ч Сила
Словачка, Žilina
вилушкар на три тркала YALE ERP 10 RCL
4
€ 6.550 USD ≈ US$ 7.233
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс
Година 2005 Километража 5138 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар YALE GLP20AF F2025 LPG
5
€ 5.950 USD ≈ US$ 6.571
Виљушкар
Година 2005 Километража 6161 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар YALE Veracitor 30 VX
13
€ 9.500 USD ≈ US$ 10.491
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 491 м
Година 2005 Километража 19120 м/ч Сила 38 kW
Србија, Novi Sad
виљушкар YALE GDP 30VX  Forklift
7
€ 9.600 USD ≈ US$ 10.601
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.65 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2008 Километража 8210 м/ч Сила 48.67 кс
Словенија, Gomilsko
виљушкар YALE GLP 30TF LPG
1
€ 6.850 USD ≈ US$ 7.564
Виљушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година 2002 Километража 10000 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар YALE GLP20AF F1875 LPG
5
€ 6.550 USD ≈ US$ 7.233
Виљушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4050 м
Година 2005 Километража 5320 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар YALE GLP20AF F2025 LPG
1
€ 6.450 USD ≈ US$ 7.123
Виљушкар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 4.5 м
Година 2005 Километража 9485 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар YALE GDP35LJ
1
€ 10.750 USD ≈ US$ 11.871
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 1.15 м
Година 2006 Километража 4625 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар YALE GLP20-LPG/Autogas/
18
€ 8.990 USD ≈ US$ 9.928
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2013 Километража Сила 30 kW
Бугарија, RUSE
виљушкар YALE TFG20A LPG
5
€ 6.950 USD ≈ US$ 7.675
Виљушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година 2005 Километража 5869 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар YALE ERC 30 AGF - AKKU, 1996, SS
9
€ 2.500 USD ≈ US$ 2.761
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.22 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 1996 Километража 10953 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Омилени : 0 Споредба : 0