Виљушкари TOYOTA 8FG

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари TOYOTA 8FG: 21 огласа

виљушкар TOYOTA 02-8FG20,only504hours,2015year
12
14.500 € USD ≈ 15.650 US$
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м
Година 2015 Километража 504 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
виљушкар TOYOTA 02-8FG20 only280hours,2015 year
11
14.500 € USD ≈ 15.650 US$
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2015 Километража 280 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
виљушкар TOYOTA 02-8FG20 only440hours,2015year
7
14.500 € USD ≈ 15.650 US$
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2015 Километража 440 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
виљушкар TOYOTA 02-8FG15
10
9.500 € USD ≈ 10.250 US$
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2014 Километража 12275 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
виљушкар TOYOTA 32-8FG25
14
13.800 € USD ≈ 14.890 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 4750 м/ч Сила
Украина, Київ
виљушкар TOYOTA 32-8FG25 SAS
6
преговара
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2012 Километража 11877 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
виљушкар TOYOTA 02-8FG15
10
преговара
Виљушкар
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м
Година 2014-01-01 Километража 1338 м/ч Сила
Белгија, Waregem
виљушкар TOYOTA 02-8fg15
4
10.333,33 € USD ≈ 11.150 US$
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2015 Километража 5000 м/ч Сила
Белорусија, Минск
виљушкар TOYOTA D-02-8FG25
7
аукција 1.500 € USD ≈ 1.619 US$
Виљушкар
Година Километража Сила
Белгија, Herk-De-Stad
виљушкар TOYOTA 02-8FG20
4
11.500 US$ EUR ≈ 10.660 €
Виљушкар
Носивост 20 кг Гориво гас/бензин Висина на подигање 3 м
Година 2010 Километража 4976 м/ч Сила
Белорусија, Гатово
виљушкар TOYOTA 8fg35 Tonero
8
8.757 € PLN USD 37.500 PLN ≈ 9.448 US$
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс
Година 2013 Километража 1630 м/ч Сила 60 кс
Полска, RACŁAWICE
виљушкар TOYOTA 32-8FG25 SAS
6
преговара
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2012 Километража 16130 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
виљушкар TOYOTA 32-8FG25 SAS
2
преговара
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2012 Километража 13181 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
виљушкар TOYOTA 32-8FG25 SAS
6
преговара
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2009 Километража 11346 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
виљушкар TOYOTA 8 FG 15
9
8.750 € USD ≈ 9.441 US$
Виљушкар
Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2011-01-01 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се