Виљушкари TOYOTA 7FB

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари TOYOTA 7FB: 11 огласа

виљушкар TOYOTA 7 FB EST 15
5
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.086
Виљушкар
Гориво електро Висина на подигање 3.3 м
Година 2013-01-01 Километража 10445 м/ч Сила
Белгија, MOL
виљушкар TOYOTA 7FB25
2
преговара
Виљушкар
Гориво електро Тип на јарбол стандард
Година 2008 Километража 1040 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
виљушкар TOYOTA 7FB25
3
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.954
Виљушкар
Година 2002-08-08 Километража 6042 м/ч Сила
Германија, De-35239 Steffenberg
виљушкар TOYOTA 7FB15
5
преговара
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 5 м
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
виљушкар TOYOTA 7FB15
5
преговара
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м
Година 2013 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
виљушкар TOYOTA 7FB15
5
преговара
Виљушкар
Гориво електро Висина на подигање 3.5 м
Година 2013 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
виљушкар TOYOTA 7FB15
5
преговара
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
виљушкар TOYOTA 7 FB MF 16
10
€ 6.350 USD ≈ US$ 7.026
Виљушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.302 м Должина на вилушка 1.09982 м
Година 2004 Километража 9088 м/ч Сила
Холандија, Berkel En Rodenrijs
виљушкар TOYOTA 7FB15
5
преговара
Виљушкар
Гориво електро Висина на подигање 4.3 м
Година 2013 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
виљушкар TOYOTA 7FB15
5
преговара
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година 2016 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
виљушкар TOYOTA 7FB25
6
преговара
Виљушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м
Година 2006-01-01 Километража Сила
Холандија, Hardinxveld
Омилени : 0 Споредба : 0