Виљушкари TOYOTA

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари TOYOTA: 856 огласа

виљушкар TOYOTA 02-2FD20
18
аукција € 317,30 SEK USD SEK 3.400 ≈ US$ 351
Виљушкар
Гориво дизел
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
виљушкар TOYOTA 4FB15  Eltruck
20
аукција € 1.082 SEK USD SEK 11.600 ≈ US$ 1.198
Виљушкар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 3 м
Година Километража 7068 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
виљушкар TOYOTA 5FG-Benzin/Autogas
23
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.954
Виљушкар
Носивост 5000 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1994 Километража 5440 м/ч Сила
Бугарија, RUSE
виљушкар TOYOTA 08FG15
8
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.954
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво бензин Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2008 Километража 113 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
регален вилушкар TOYOTA 7FBR10   2011 year
13
€ 4.900 USD ≈ US$ 5.422
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража 2281 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
виљушкар TOYOTA 5FG60
8
€ 25.000 USD ≈ US$ 27.662
Виљушкар
Носивост 6000 кг Гориво бензин Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2013 Километража 765 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
регален вилушкар TOYOTA 7BRK13  2011 year  5367 hours
14
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.315
Регален вилушкар
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м
Година 2011 Километража 5367 м/ч Сила
Србија, БГ
виљушкар TOYOTA 02-8FG14
12
€ 8.500 USD ≈ US$ 9.405
Виљушкар
Носивост 1400 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2011 Километража 3254 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
виљушкар TOYOTA 02-8FD15
11
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.954
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2014 Километража 14243 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
регален вилушкар TOYOTA 7FBRK13
13
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.315
Регален вилушкар
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2011 Километража 4529 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
виљушкар TOYOTA 02-8FG15
10
€ 9.500 USD ≈ US$ 10.512
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2014 Километража 12275 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
регален вилушкар TOYOTA 7FBR10
8
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.315
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.5 м
Година 2009 Километража 7214 м/ч Сила
Србија, БГ
виљушкар TOYOTA 80-5FDL25
4
преговара
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар TOYOTA 02-8FGKF20
8
€ 14.000 USD ≈ US$ 15.491
Виљушкар
Носивост 2000 кг Евро Euro 4 Гориво гас/бензин Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3300 м Должина на вилушка 1200 м Ширина на вилушки 140 мм
Година 2013-07-07 Километража 253 м/ч Сила
Бугарија, Пловдив
виљушкар TOYOTA 3FD60-6 t,Diesel
18
€ 11.900 USD ≈ US$ 13.167
Виљушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5000 м
Година 2005 Километража 8050 м/ч Сила
Бугарија, RUSE
Омилени : 0 Споредба : 0