Филтри -

Виљушкари TCM FD

Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари TCM FD: 130 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови виљушкар TCM FD30T3
4
11.500 € USD ≈ 12.910 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.302 м Должина на вилушка 1.15062 м
Година 2008 Километража 2007 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
виљушкар TCM FD15Z18
2
7.400 US$ EUR ≈ 6.593 €
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2000 Километража 7780 м/ч Сила
Украина, Київ
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
виљушкар TCM FD30
5
5.500 US$ EUR ≈ 4.900 €
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2016-10 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
виљушкар TCM FD30
8
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.3 м Ширина на вилушки 25 мм Брзина 50 км/ч
Година 2018-02 Километража 2600 м/ч Сила 130 кс
Кина, Shanghai
виљушкар TCM FD35
6
9.500 € USD ≈ 10.660 US$
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1 м
Година 2007 Километража 4870 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
виљушкар TCM FD15C9
1
5.950 € USD ≈ 6.678 US$
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 920 м
Година 2003 Километража 5040 м/ч Сила
Молдавија
виљушкар TCM FD100
5
25.000 US$ EUR ≈ 22.270 €
Виљушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Брзина 28 км/ч
Година 2017-06 Километража 1500 м/ч Сила 82.4 kW
Кина, Shanghai
виљушкар TCM FD50
6
12.000 US$ EUR ≈ 10.690 €
Виљушкар
Година 01/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
теренски вилушкар TCM FD100
6
20.000 US$ EUR ≈ 17.820 €
Теренски вилушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Брзина 28 км/ч
Година 2015-10-16 Километража 2210 м/ч Сила
Кина, Shanghai
товарач на контејнери TCM FD150
6
28.000 US$ EUR ≈ 24.950 €
Товарач на контејнери
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Брзина 33 км/ч
Година 2014-07-12 Километража 2587 м/ч Сила
Кина, Shanghai
товарач на контејнери TCM FD250
6
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 25000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 05/2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
виљушкар TCM FD300
5
60.000 US$ EUR ≈ 53.460 €
Виљушкар
Гориво дизел
Година 2017-02-01 Километража 2300 м/ч Сила
Кина
виљушкар TCM FD250
5
55.000 US$ EUR ≈ 49.000 €
Виљушкар
Гориво дизел Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 4.7 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2017-02-02 Километража 2300 м/ч Сила
Кина
виљушкар TCM FD200
5
45.000 US$ EUR ≈ 40.090 €
Виљушкар
Гориво дизел Должина на вилушка 4700 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2017-04-01 Километража 2300 м/ч Сила
Кина
виљушкар TCM FD100
5
18.000 US$ EUR ≈ 16.040 €
Виљушкар
Гориво дизел
Година 2018-02-02 Километража 2100 м/ч Сила
Кина
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 130 огласа
Прикажи
Претплати се