Филтри -

Виљушкари TCM

Резултати од пребарување: 262 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари TCM: 262 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар TCM FG25T3
4
9.200 € USD ≈ 10.380 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.302 м
Година 2009 Километража 5516 м/ч Сила
Бугарија, Пловдив
виљушкар TCM FG25N2S
1
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво бензин Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови виљушкар TCM FD30T3
4
11.500 € USD ≈ 12.980 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.302 м Должина на вилушка 1.15062 м
Година 2008 Километража 2007 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
виљушкар TCM FB25-6
6
6.900 € USD ≈ 7.787 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2002 Километража 2023 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv , Bulgaria
виљушкар TCM FB15-6
7
5.600 € USD ≈ 6.320 US$
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.302 м Должина на вилушка 1.15062 м
Година 1999 Километража 28588 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
виљушкар TCM FG15N 17
6
4.220 € HUF USD 1.500.000 HUF ≈ 4.762 US$
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво гас Висина на подигање 3 м
Година 2000 Километража 5093 м/ч Сила
Унгарија, Budapest
виљушкар TCM FD160
3
цена на барање
Виљушкар
Година 2014 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
виљушкар TCM FD50
4
12.000 US$ EUR ≈ 10.630 €
Виљушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 3.34 м Брзина 18 км/ч
Година 2017-02 Километража 3200 м/ч Сила
Кина
виљушкар TCM FHG30T3
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.6 м
Година 2011 Километража 7670 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
виљушкар TCM FHD15T3
10
цена на барање
Виљушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2011-01-01 Километража 2012 м/ч Сила
Белгија, Waregem
виљушкар TCM FB25-7LB
10
цена на барање
Виљушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2011-01-01 Километража 11352 м/ч Сила
Белгија, Waregem
виљушкар TCM FGE25-E1
6
цена на барање
Виљушкар
Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2013-01-01 Километража 12225 м/ч Сила
Белгија, Waregem
виљушкар TCM FD30
8
цена на барање
Виљушкар
Гориво дизел
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
виљушкар TCM FD30
7
цена на барање
Виљушкар
Гориво дизел
Година Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
виљушкар TCM FD30
4
5.800 US$ EUR ≈ 5.139 €
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Брзина 19.5 км/ч
Година 2018-05 Километража 1200 м/ч Сила 41 kW
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 262 огласа
Прикажи
Претплати се