Виљушкари SVETRUCK

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари SVETRUCK: 89 огласа

товарач на контејнери SVETRUCK 1812036
10
€ 33.900 USD ≈ US$ 37.510
Товарач на контејнери
Носивост 18000 кг Гориво дизел Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 2.5 м Ширина на вилушки 150 мм
Година 1990 Километража 15800 м/ч Сила
Германија, Oldenburg
товарач на контејнери SVETRUCK 1260-30
15
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 1989-01-01 Километража 8700 м/ч Сила
Холандија, Bosschenhoofd
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
товарач на контејнери SVETRUCK 25120-42
11
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 25000 кг Гориво дизел
Година 1999 Километража 10918 м/ч Сила
Данска, Odder
виљушкар SVETRUCK 32120-47
1
преговара
Виљушкар
Носивост 32000 кг Гориво дизел
Година 1996 Километража 12000 м/ч Сила
Данска, Odder
товарач на контејнери SVETRUCK 16120-38
16
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Гориво дизел
Година 1996 Километража 8914 м/ч Сила
Данска, Odder
виљушкар SVETRUCK 1260-30
10
€ 49.800 USD ≈ US$ 55.104
Виљушкар
Носивост 12000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.1 м Должина на вилушка 2 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2005 Километража 8400 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
товарач на контејнери SVETRUCK
42
аукција € 8.852 DKK USD DKK 66.000 ≈ US$ 9.795
Товарач на контејнери
Носивост 12000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м
Година 1990 Километража 9965 м/ч Сила
Данска, Storvorde
товарач на контејнери SVETRUCK 860-28
7
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 8000 кг Гориво дизел
Година 2007 Километража 15400 м/ч Сила
Данска, Odder
товарач на контејнери SVETRUCK 16120-38
6
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Гориво дизел
Година 2005 Километража 5000 м/ч Сила
Данска, Odder
товарач на контејнери SVETRUCK 32120-50
5
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 32000 кг Гориво дизел
Година 2009 Километража Сила
Данска, Odder
товарач на контејнери SVETRUCK 1560 33
6
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 15000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2001 Километража 32715 м/ч Сила
Холандија, Amsterdam
товарач на контејнери SVETRUCK 136-60 32
14
преговара
Товарач на контејнери
Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1995 Километража 16406 м/ч Сила
Обединето Кралство
товарач на контејнери SVETRUCK 50-1200
18
преговара
Товарач на контејнери
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство
товарач на контејнери SVETRUCK 16120-38
6
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Гориво дизел
Година 2004 Километража 5200 м/ч Сила
Данска, Odder
товарач на контејнери SVETRUCK 45120-57
9
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 45000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 1994 Километража Сила
Франција, SENLIS
Омилени : 0 Споредба : 0