Филтри -

Виљушкари STILL RX

Резултати од пребарување: 922 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари STILL RX: 922 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар STILL RX70-16T
9
ВИДЕО
8.600 € USD ≈ 9.706 US$
Виљушкар
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 1.6 м Должина на вилушка 1 м
Година 2011 Километража 10080 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
виљушкар STILL RX 70-30 T
9
8.400 € USD ≈ 9.480 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2013 Километража 12913 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
виљушкар STILL RX 70-30 T
8
8.400 € USD ≈ 9.480 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.15 м
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 70-30 T
9
6.600 € USD ≈ 7.449 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.47 м
Година 2008 Километража Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL Rx70-30
34
1.029 € NOK USD 11.000 NOK ≈ 1.161 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2011 Километража Сила
Норвешка, Lillehammer
виљушкар STILL RX 60-45
9
13.800 € USD ≈ 15.570 US$
Виљушкар
Носивост 4500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.98 м
Година 2010 Километража Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 60-25
9
10.000 € USD ≈ 11.290 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.65 м
Година 2014 Километража Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 60-50
9
15.300 € USD ≈ 17.270 US$
Виљушкар
Носивост 4990 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.87 м
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 70-35
8
16.900 € USD ≈ 19.070 US$
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.45 м
Година 2013 Километража 2273 м/ч Сила
Чехија, Praha
виљушкар STILL RX 20-20 P
9
14.300 € USD ≈ 16.140 US$
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.06 м
Година 2015 Километража 3908 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 70-22 T
8
8.300 € USD ≈ 9.367 US$
Виљушкар
Носивост 2200 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.3 м
Година 2008 Километража 11803 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 70-30 T
8
11.500 € USD ≈ 12.980 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.1 м
Година 2014 Километража 6458 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 70-25 T
8
11.900 € USD ≈ 13.430 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.1 м
Година 2017 Километража 5673 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 70-30 T
8
11.500 € USD ≈ 12.980 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.1 м
Година 2014 Километража 5691 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 70-25 T
8
8.500 € USD ≈ 9.593 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.63 м
Година 2007 Километража 4963 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 922 огласа
Прикажи
Претплати се