Виљушкари STILL RX

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари STILL RX: 421 огласа

виљушкар STILL RX70-16T
7
€ 9.300 USD ≈ US$ 10.270
Виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс
Година 2011 Километража 10080 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
виљушкар STILL RX 20-16 P - AKKU, 2008, SS, Freihub, TRIPLEX, BATT 2014
9
€ 8.900 USD ≈ US$ 9.828
Виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.9 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2008 Километража 10246 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
виљушкар STILL RX 60-50 - AKKU, 2011, Kabine, BATT 2018
9
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.454
Виљушкар
Носивост 4990 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.25 м Должина на вилушка 2.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 10358 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 60-50 - AKKU, 2011, Kabine, BATT 2017
9
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.454
Виљушкар
Носивост 4990 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.25 м Должина на вилушка 2.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 8892 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 70-30 - Diesel, 2010, Kabine, 6637 Bts
9
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.933
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.22 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2010 Километража 6637 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 50-10 - AKKU, 2004, SS
9
€ 3.400 USD ≈ US$ 3.755
Виљушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2004 Километража 26615 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 20-16 - AKKU, 2011, Kabine, Freihub + Initialhub, 2225 Bts
9
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.724
Виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.57 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 2225 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 20-16 - AKKU, 2011, Halbkabine, SS, Freihub, TRIPLEX, 7054 Bt
9
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.724
Виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.88 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 7054 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 20-14 - AKKU, 2013, Freihub, TRIPLEX, nur 5217 Bts
9
€ 6.400 USD ≈ US$ 7.068
Виљушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2013 Километража 5217 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 20-20 P - AKKU, 2011, SS, Freihub, TRIPLEX, 2544 Bts
9
€ 8.900 USD ≈ US$ 9.828
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 2544 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 20-15 - AKKU, 2013, SS, Freihub, TRIPLEX, nur 5370 Bts, BATT
9
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.724
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.65 м Должина на вилушка 1.4 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2013 Километража 5370 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 20-16 P - AKKU, 2016, SS, Freihub, TRIPLEX, BATT 2017
9
€ 12.200 USD ≈ US$ 13.472
Виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2016 Километража 7435 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 60-25/600 - AKKU, 2013, Halbkabine, SS, Freihub, TRIPLEX
9
€ 18.200 USD ≈ US$ 20.098
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.81 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2013 Километража 7628 м/ч Сила
Чехија, Česká Republika
виљушкар STILL RX 60-25/600 - AKKU, 2013, Halbkabine, SS, Freihub, TRIPLEX
9
€ 18.500 USD ≈ US$ 20.430
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.81 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2013 Километража 8213 м/ч Сила
Чехија, Česká Republika
виљушкар STILL RX 60-30 - AKKU, 2012, SS, Freihub, TRIPLEX, nur 3966 Bts
9
€ 13.900 USD ≈ US$ 15.350
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2012 Километража 3966 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Омилени : 0 Споредба : 0