Виљушкари STILL

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари STILL: 1008 огласа

теренски вилушкар STILL DFG4-1820
1
преговара
Теренски вилушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година Километража 2540 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар STILL R70-40
4
преговара
Виљушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Должина на вилушка 1.15 м
Година 1989 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
регален вилушкар STILL WAGNER EFSM 125R
4
преговара
Регален вилушкар
Носивост 1250 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1987 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
виљушкар STILL DFG30
4
преговара
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар STILL R70-20
4
преговара
Виљушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 1992 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
виљушкар STILL R70-30
4
преговара
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 1994 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
виљушкар STILL R70-30ZT
4
преговара
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 1993 Километража 6656 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
палетен вилушкар STILL STILLMX-X(9935mm)
1
€ 36.000 USD ≈ US$ 39.755
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 9935 м
Година 2013 Километража 800 м/ч Сила
Турција, İstanbul
регален вилушкар STILL FM 17-Schubmaststapler
17
€ 4.990 USD ≈ US$ 5.510
Регален вилушкар
Носивост 1700 кг Гориво електро Висина на подигање 7100 м
Година 2001 Километража 7200 м/ч Сила
Бугарија, RUSE
виљушкар STILL RX70-16T
7
€ 9.300 USD ≈ US$ 10.270
Виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс
Година 2011 Километража 10080 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
виљушкар STILL R70-45
7
преговара
Виљушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража 8767 м/ч Сила 74.78 кс
Хрватска, Zagreb
виљушкар STILL RX 20-16 P - AKKU, 2008, SS, Freihub, TRIPLEX, BATT 2014
9
€ 8.900 USD ≈ US$ 9.828
Виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.9 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2008 Километража 10246 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 60-50 - AKKU, 2011, Kabine, BATT 2018
9
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.454
Виљушкар
Носивост 4990 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.25 м Должина на вилушка 2.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 10358 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 60-50 - AKKU, 2011, Kabine, BATT 2017
9
€ 14.900 USD ≈ US$ 16.454
Виљушкар
Носивост 4990 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.25 м Должина на вилушка 2.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 8892 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар STILL RX 70-30 - Diesel, 2010, Kabine, 6637 Bts
9
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.933
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.22 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2010 Километража 6637 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Омилени : 0 Споредба : 0