Филтри -

Виљушкари NISSAN

Резултати од пребарување: 204 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари NISSAN: 204 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар NISSAN UGJ 02 A 30 U  LPG
5
6.990 € USD ≈ 7.889 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2001 Километража 5000 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар NISSAN EH01
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел
Година Километража Сила 71.92 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
виљушкар NISSAN H 20 II
7
6.647 € BGN USD 13.000 BGN ≈ 7.502 US$
Виљушкар
Гориво гас
Година 10/2007 Километража Сила
Бугарија, Sofia
виљушкар NISSAN EGH02
8
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2800 кг
Година Километража 8638 м/ч Сила 71.92 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар NISSAN NJ01A15
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво гас/бензин
Година 1996 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
виљушкар NISSAN NH01A15
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар NISSAN 46ZMU011.18
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар NISSAN PJ02M20
4
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери NISSAN H01A15
4
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 1500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар NISSAN M01L15
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 1995 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
виљушкар NISSAN PJ01A15
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1500 кг
Година 2000 Километража Сила
Хрватска, Karlovac
виљушкар NISSAN UB02L20
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар NISSAN M01L15
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 4.5 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар NISSAN FP01L15
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери NISSAN PH02M25
4
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 2500 кг Гориво бензин Висина на подигање 4 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 204 огласа
Прикажи
Претплати се