Виљушкари MITSUBISHI FD

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари MITSUBISHI FD: 71 огласа

товарач на контејнери MITSUBISHI FD 135
11
34.770 € BGN USD 68.000 BGN ≈ 37.520 US$
Товарач на контејнери
Гориво дизел
Година 1988 Километража 6200 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
виљушкар MITSUBISHI FD15MC-T diesel
5
6.850 € USD ≈ 7.391 US$
Виљушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2005 Километража 4542 м/ч Сила
Словачка, Žilina
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
виљушкар MITSUBISHI FD60
9
преговара
Виљушкар
Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2012-01-01 Километража 8382 м/ч Сила
Холандија, Klundert/Moerdijk
виљушкар MITSUBISHI FD25N
6
10.440 € GBP USD 8.750 GBP ≈ 11.260 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 3945 м/ч Сила
Обединето Кралство, Liverpool
виљушкар MITSUBISHI FD20N
7
7.097 € GBP USD 5.950 GBP ≈ 7.658 US$
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2006 Километража 12448 м/ч Сила
Обединето Кралство, Liverpool
виљушкар MITSUBISHI FD40K
9
преговара
Виљушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2006-01-01 Километража 8942 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
виљушкар MITSUBISHI FD25N
6
10.440 € GBP USD 8.750 GBP ≈ 11.260 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2014 Километража 5368 м/ч Сила
Обединето Кралство, Liverpool
виљушкар MITSUBISHI FD25N
7
10.440 € GBP USD 8.750 GBP ≈ 11.260 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 7087 м/ч Сила
Обединето Кралство, Liverpool
виљушкар MITSUBISHI FD25N
8
10.440 € GBP USD 8.750 GBP ≈ 11.260 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2014 Километража 3794 м/ч Сила
Обединето Кралство, Liverpool
теренски вилушкар MITSUBISHI FD 60
9
6.000 € USD ≈ 6.474 US$
Теренски вилушкар
Година Километража Сила
Италија, Cassano Magnago (VA)
виљушкар MITSUBISHI FD25N
6
10.440 € GBP USD 8.750 GBP ≈ 11.260 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.7 м
Година 2014 Километража 8240 м/ч Сила
Обединето Кралство, Liverpool
виљушкар MITSUBISHI FD40
7
преговара
Виљушкар
Година Километража 18293 м/ч Сила
Португалија, Anadia
виљушкар MITSUBISHI FD40
9
преговара
Виљушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1987-01-01 Километража 2239 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
виљушкар MITSUBISHI FD300
8
35.000 US$ EUR ≈ 32.440 €
Виљушкар
Година 2012 Километража Сила
Кина, Shanghai
виљушкар MITSUBISHI FD50NT NEW PRICE PROMOTION
8
16.900 € USD ≈ 18.240 US$
Виљушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2014 Километража Сила
Полска, Andrychów
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи
Претплати се