Филтри -

Виљушкари MITSUBISHI

Резултати од пребарување: 157 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари MITSUBISHI: 157 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар MITSUBISHI FD40
25
аукција 7.957 € SEK USD 83.000 SEK ≈ 8.980 US$
Виљушкар
Година Километража 14245 км Сила
Шведска, Karlstad
виљушкар MITSUBISHI FD15MC-T BA  diesel
5
6.850 € USD ≈ 7.731 US$
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2005 Километража 4542 м/ч Сила
Словачка, Žilina
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
вилушкар на три тркала MITSUBISHI FBS15-48E
4
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг
Година 1996 Километража 2308 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
товарач на контејнери MITSUBISHI FG25F17B
4
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 2500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар MITSUBISHI FG25N  LPG
5
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2012 Километража 11937 м/ч Сила
Словачка, Žilina
товарач на контејнери MITSUBISHI FD 135
11
34.770 € BGN USD 68.000 BGN ≈ 39.240 US$
Товарач на контејнери
Гориво дизел
Година 1988 Километража 6200 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
виљушкар MITSUBISHI FG25  LPG
5
5.650 € USD ≈ 6.377 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 1996 Километража 9565 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар MITSUBISHI
50
134.000 € USD ≈ 151.200 US$
Виљушкар
Гориво дизел
Година 2006-01-01 Километража 15575 м/ч Сила
Чехија, Krahulov
виљушкар MITSUBISHI FD50N
11
цена на барање
Виљушкар
Година 2010 Километража 4712 м/ч Сила 52 kW
Австрија, Haid
виљушкар MITSUBISHI 2.5 Ton Sideshift ^ Duplex mast 4.05m.
12
ВИДЕО
3.900 € USD ≈ 4.402 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Евро Euro 1 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.05 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 25 км/ч
Година 1995-06-07 Километража 7376 м/ч Сила
Холандија, Borssele
виљушкар MITSUBISHI FD40
15
7.900 € USD ≈ 8.916 US$
Виљушкар
Носивост 4000 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.9 м
Година 1999 Километража 10850 м/ч Сила
Германија, Dortmund
виљушкар MITSUBISHI FD 35
4
7.500 € USD ≈ 8.464 US$
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 1998 Километража 6073 м/ч Сила
Германија, Monheim
виљушкар MITSUBISHI Heftruck, 2,5 Ton, Sideshift, LPG
14
4.850 € USD ≈ 5.474 US$
Виљушкар
Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 37 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1998-01-01 Километража 8855 м/ч Сила
Холандија, Gennep
виљушкар MITSUBISHI FD50T
12
6.900 € USD ≈ 7.787 US$
Виљушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3000 м Должина на вилушка 1.5 м
Година Километража 3534 м/ч Сила
Латвија, Rīga
виљушкар MITSUBISHI FD70
5
18.000 US$ EUR ≈ 15.950 €
Виљушкар
Носивост 7000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Брзина 27.5 км/ч
Година 2016-07 Километража 4000 м/ч Сила
Кина
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 157 огласа
Прикажи
Претплати се