Филтри -

Виљушкари MERLO

Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари MERLO: 252 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач MERLO ROTO 40.26
5
80.000 € USD ≈ 89.790 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 26 м
Година 2011 Километража 9905 м/ч Сила
Шведска
телескопски натоварувач MERLO Foto 4025
40
аукција 2.254 € SEK USD 23.600 SEK ≈ 2.530 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 25 м
Година 2005 Километража 9260 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
телескопски натоварувач MERLO Panoramic 101.10 HM Teleskopslastare Teleskopic Ha
24
64.940 € SEK USD 680.000 SEK ≈ 72.890 US$
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
телескопски натоварувач MERLO P40.16
1
14.060 € BGN USD 27.500 BGN ≈ 15.780 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 09/2000 Километража Сила 102 кс
Бугарија, Sofia
телескопски натоварувач MERLO 35.12 K
10
ВИДЕО
22.850 € USD ≈ 25.650 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 12 м
Година 2003 Километража 5758 м/ч Сила
Србија, Simanovci
телескопски натоварувач MERLO 2016
20
160.000 € USD ≈ 179.600 US$
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година Километража 1987 м/ч Сила
Турција, ANKARA
телескопски натоварувач MERLO P35.13K
16
22.500 € USD ≈ 25.250 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Евро Euro 2 Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 13.2 м
Година 2004 Километража 4714 м/ч Сила 84 кс
Хрватска, Sesvete
телескопски натоварувач MERLO 34.7 Plus
7
36.000 € USD ≈ 40.410 US$
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 1141 м/ч Сила
Чехија, Roudnice Nad Labem
телескопски натоварувач MERLO MULTIFARMER 30.6TOP2 AC 40KMH
6
ВИДЕО
36.900 € USD ≈ 41.420 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 6 м Брзина 40 км/ч
Година 04/2012 Километража 3420 м/ч Сила 120 кс
Чехија, Všetaty
телескопски натоварувач MERLO P40.17 BASKET / PLATFORM
26
ВИДЕО
36.560 € CZK USD 975.000 CZK ≈ 41.040 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17 м Брзина 40 км/ч
Година 2010 Километража 5050 м/ч Сила 100 кс
Чехија, Lány
телескопски натоварувач MERLO P38.12/P38.13
9
ВИДЕО
38.250 € CZK USD 1.020.000 CZK ≈ 42.930 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Висина на подигање 12 м Брзина 25 км/ч
Година 2015 Километража 3560 м/ч Сила 75 кс
Чехија, Lány
виљушкар MERLO P60.10
11
цена на барање
Виљушкар
Носивост 6500 кг Висина на подигање 9.55 м
Година 2014 Километража 2284 м/ч Сила 75 kW
Австрија, Haid
телескопски натоварувач MERLO P32.6L
11
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 6.4 м
Година 2014 Километража 3465 м/ч Сила
Австрија, Haid
телескопски натоварувач MERLO ROTO 30.13
11
15.600 € HUF USD 5.500.000 HUF ≈ 17.510 US$
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2002 Километража Сила
Унгарија, Jászberény
телескопски натоварувач MERLO ROTO 38.16 3800 Kg 4x4x4
64
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила
Италија, Caorso (PC)
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 252 огласа
Прикажи
Претплати се