Виљушкари MANITOU MT

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари MANITOU MT: 382 огласа

телескопски натоварувач MANITOU MT932.25
14
€ 20.395 USD ≈ US$ 22.567
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2001-09 Километража 8694 м/ч Сила 76 кс
Бугарија, София
телескопски натоварувач MANITOU MT-X 1440
4
преговара
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2013 Километража 3 м/ч Сила
Турција
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
телескопски натоварувач MANITOU MT 1440
10
€ 30.200 USD ≈ US$ 33.416
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2011 Километража 6850 м/ч Сила
Турција
телескопски натоварувач MANITOU MT 1337 4x4    13 m.
16
€ 22.900 USD ≈ US$ 25.339
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 13 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 50 мм Брзина 25 км/ч
Година 2002-07 Километража 6000 м/ч Сила 104 кс
Бугарија, София
телескопски натоварувач MANITOU MT 835   4X4
13
€ 20.390 USD ≈ US$ 22.562
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 7.75 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 45 мм Брзина 25 км/ч
Година 2003-12 Километража 6200 м/ч Сила 123 кс
Бугарија, София
телескопски натоварувач MANITOU MT732
4
€ 34.000 USD ≈ US$ 37.621
Телескопски натоварувач
Носивост 320 кг Гориво дизел Висина на подигање 6.9 м
Година 2011 Километража Сила
Унгарија, Budapest
телескопски натоварувач MANITOU MT 732 PERKINS KLÍMA
11
€ 25.720 HUF USD HUF 8.450.000 ≈ US$ 28.456
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Гориво дизел Висина на подигање 7 м
Година 2007 Километража 4950 м/ч Сила 89.73 кс
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
телескопски натоварувач MANITOU MT732 4x4 FELÚJÍTVA KLÍMA PERK
11
€ 25.720 HUF USD HUF 8.450.000 ≈ US$ 28.456
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Гориво дизел
Година 2007 Километража 4950 м/ч Сила 81.58 кс
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
нови телескопски натоварувач MANITOU MT932 Easy
19
€ 58.500 USD ≈ US$ 64.730
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 9 м Брзина 25 км/ч
Година 2018 Километража 1 м/ч Сила 75 кс
Унгарија, Csengele
телескопски натоварувач MANITOU MT 732
4
€ 29.000 USD ≈ US$ 32.088
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 6.9 м
Година 2008 Километража 2350 м/ч Сила 85 кс
Австрија, Wolfsbach
телескопски натоварувач MANITOU MT 625
4
€ 40.950 USD ≈ US$ 45.311
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Висина на подигање 8.58 м
Година 2016 Километража 660 м/ч Сила 75 кс
Австрија, Wolfsbach
телескопски натоварувач MANITOU MT732
4
€ 42.500 USD ≈ US$ 47.026
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 6.9 м Брзина 30 км/ч
Година 2014 Километража 2040 м/ч Сила 102 кс
Австрија, Wolfsbach
телескопски натоварувач MANITOU MT 932
4
€ 38.500 USD ≈ US$ 42.600
Телескопски натоварувач
Носивост 3200 кг Висина на подигање 9 м
Година 2010 Километража 865 м/ч Сила 95 кс
Австрија, Wolfsbach
телескопски натоварувач MANITOU MT 625 H
4
€ 44.950 USD ≈ US$ 49.737
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5.85 м
Година 2017 Километража 460 м/ч Сила 75 кс
Австрија, Wolfsbach
телескопски натоварувач MANITOU MT625 H
4
€ 39.900 USD ≈ US$ 44.149
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5.85 м
Година 2015 Километража 1375 м/ч Сила 75 кс
Австрија, Wolfsbach
Омилени : 0 Споредба : 0