Филтри -

Виљушкари MANITOU

Резултати од пребарување: 1605 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари MANITOU: 1605 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
теренски вилушкар MANITOU M26-4
6
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2600 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2004 Километража 8830 м/ч Сила 83.62 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
телескопски натоварувач MANITOU MT 1335
15
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 1005 м/ч Сила
Шведска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
теренски вилушкар MANITOU MC 60
14
ВИДЕО
аукција аукција
Теренски вилушкар
Година 1996 Километража 671 м/ч Сила
Шведска
телескопски натоварувач MANITOU MT 1740 SL T
15
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2006 Километража 5586 м/ч Сила
Шведска
телескопски натоварувач MANITOU 932.25
9
19.430 € BGN USD 38.000 BGN ≈ 21.930 US$
Телескопски натоварувач
Година 06/2001 Километража Сила
Бугарија, Sofia
телескопски натоварувач MANITOU MT 1337 4x4    13 m. ПРОМОЦИЯ ДО 01.08.2020
16
22.960 € BGN USD 44.900 BGN ≈ 25.910 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 13 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 50 мм Брзина 25 км/ч
Година 2002-07 Километража 6000 м/ч Сила 104 кс
Бугарија, Sofia
телескопски натоварувач MANITOU Manitou MRT 2540
15
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 25 м
Година 11/2004 Километража Сила 216 кс
Бугарија, София
телескопски натоварувач MANITOU MRT2150 ПРОМОЦИЯ ДО 01.05.2020г.
5
цена на барање
Телескопски натоварувач
Носивост 4999 кг Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 10/2005 Километража Сила
Бугарија, София
теренски вилушкар MANITOU M26-4
7
11.800 € USD ≈ 13.320 US$
Теренски вилушкар
Гориво дизел
Година 2007 Километража 3800 м/ч Сила 61.5 kW
Хрватска, Nedelisce
телескопски натоварувач MANITOU MT1440
7
ВИДЕО
35.500 € USD ≈ 40.070 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел
Година 2015 Километража 7245 м/ч Сила 102 кс
Словенија, Gomilsko
телескопски натоварувач MANITOU MRT 1850 year 2000 6400 hours
10
34.800 € USD ≈ 39.280 US$
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2000 Километража 6400 м/ч Сила
Словачка, Trstin
телескопски натоварувач MANITOU MT-X 1440
5
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година Километража Сила 101 кс
Турција, Manisa
виљушкар MANITOU CG 30 P
17
7.250 € USD ≈ 8.182 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2008 Километража 342 м/ч Сила 37.4 kW
Србија, Novi Sad
телескопски натоварувач MANITOU MRT 1850 PRIVILEGE
17
50.618,67 € USD ≈ 57.130 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Гориво дизел Висина на подигање 18 м
Година 2009 Километража 11275 м/ч Сила 150 кс
Бугарија, Пловдив
телескопски натоварувач MANITOU MRT 1840
5
107.200 € BAM USD 210.000 BAM ≈ 121.000 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 18 м Брзина 25 км/ч
Година 2008 Километража 1500 м/ч Сила 94 kW
Босна и Херцеговина, Vogošća
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1605 огласа
Прикажи
Претплати се