Филтри -

Виљушкари LINDE

Резултати од пребарување: 3450 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари LINDE: 3450 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар LINDE H16D-03
4
8.000 € USD ≈ 8.979 US$
Виљушкар
Носивост 1600 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.3942 м Должина на вилушка 1.19888 м
Година 2003 Километража 17446 м/ч Сила
Бугарија, Plovdiv
виљушкар LINDE  HD25
18
аукција 4.966 € SEK USD 52.000 SEK ≈ 5.574 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража 6541 м/ч Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
виљушкар LINDE E18PH-1
5
6.980 € USD ≈ 7.834 US$
Виљушкар
Носивост 1800 кг
Година 2007 Километража 2970 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар LINDE H30D
9
ВИДЕО
7.600 € USD ≈ 8.530 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1997 Километража 6585 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
виљушкар LINDE H35T
6
12.900 € USD ≈ 14.480 US$
Виљушкар
Носивост 3500 кг Висина на подигање 5.5118 м
Година 2007 Километража 5912 м/ч Сила
Бугарија, Пловдив
палетен вилушкар LINDE L12
16
аукција 162,30 € SEK USD 1.700 SEK ≈ 182,20 US$
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Шведска, Karlstad
виљушкар LINDE E 20 P-02
5
аукција 2.200 € USD ≈ 2.469 US$
Виљушкар
Тип на јарбол дуплекс
Година 2002 Километража Сила
Швајцарија, Würenlingen
електричен палетар LINDE LT
5
аукција 450 € USD ≈ 505,10 US$
Електричен палетар
Година Километража Сила
Швајцарија, Würenlingen
количка за комисионирање LINDE T20SP
4
1.250 € USD ≈ 1.403 US$
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2006 Километража 2655 м/ч Сила
Словачка, Žilina
количка за комисионирање LINDE Ameise L 12 HF / 12 LH P
2
3.600 € USD ≈ 4.041 US$
Количка за комисионирање
Носивост 1660 кг Висина на подигање 1.65 м
Година Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
електричен палетар LINDE Ameise T 18
2
2.400 € USD ≈ 2.694 US$
Електричен палетар
Носивост 1800 кг
Година 2006 Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
електричен палетар LINDE Ameise T 18
2
2.400 € USD ≈ 2.694 US$
Електричен палетар
Носивост 1800 кг
Година Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
палетен вилушкар LINDE L12 HF / 12 LH P
2
3.600 € USD ≈ 4.041 US$
Палетен вилушкар
Година Километража Сила
Швајцарија, Gansingen
виљушкар LINDE H35D
7
ВИДЕО
10.900 € USD ≈ 12.230 US$
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.6 м Должина на вилушка 1.4 м
Година 2007 Километража 1 м/ч Сила 58.46 кс
Словенија, Gomilsko
виљушкар LINDE E20-02
7
ВИДЕО
4.900 € USD ≈ 5.500 US$
Виљушкар
Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.1 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 1997 Километража 17300 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3450 огласа
Прикажи
Претплати се