Виљушкари KOMATSU FD

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари KOMATSU FD: 144 огласа

виљушкар KOMATSU FD20T-14
4
€ 4.550 USD ≈ US$ 5.025
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2002 Километража 5087 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар KOMATSU FD100-7
5
преговара
Виљушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2009 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
виљушкар KOMATSU FD30
4
US$ 5.800 EUR ≈ € 5.252
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел
Година 2017-09 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
виљушкар KOMATSU FD150
6
преговара
Виљушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.5 м
Година 2010 Километража 2770 м/ч Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
виљушкар KOMATSU FD30-16
5
US$ 5.800 EUR ≈ € 5.252
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2017-11 Километража 2500 м/ч Сила
Кина, Shanghai
виљушкар KOMATSU FD30
6
US$ 6.000 EUR ≈ € 5.433
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 3 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2015-06-06 Километража 2300 м/ч Сила
Кина, Shanghai
виљушкар KOMATSU FD 35 T-10
6
€ 10.400 USD ≈ US$ 11.485
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2010 Километража 9025 м/ч Сила
Германија, Stuhr
виљушкар KOMATSU FD30-16, 3 ton
4
US$ 5.200 EUR ≈ € 4.709
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 2007 Километража Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
виљушкар KOMATSU FD25HT12
1
преговара
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Висина на подигање 4 м
Година 1998 Километража 9466 м/ч Сила
Украина, Житомир
виљушкар KOMATSU FD30
7
US$ 6.000 EUR ≈ € 5.433
Виљушкар
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 3 м Ширина на вилушки 200 мм
Година 2014-07-06 Километража 3000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
виљушкар KOMATSU FD30T-14
4
US$ 4.800 EUR ≈ € 4.347
Виљушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3000 м
Година 2012 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
товарач на контејнери KOMATSU FD100T-6
4
US$ 10.000 EUR ≈ € 9.056
Товарач на контејнери
Носивост 6000 кг Висина на подигање 5000 м
Година 2012 Километража 2000 м/ч Сила
Кина, Shanghai
виљушкар KOMATSU FD50AT-10
8
US$ 10.000 EUR ≈ € 9.056
Виљушкар
Носивост 6000 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2010 Километража 3200 м/ч Сила
Кина, Shanghai
виљушкар KOMATSU FD 40 ZT-10
6
€ 10.500 USD ≈ US$ 11.595
Виљушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2010 Километража 10718 м/ч Сила
Германија, Stuhr
виљушкар KOMATSU FD30
6
US$ 6.500 EUR ≈ € 5.886
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2016-11 Километража 2600 м/ч Сила
Кина, Shanghai
Омилени : 0 Споредба : 0