Филтри -

Виљушкари KOMATSU

Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари KOMATSU: 220 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар KOMATSU 2008 F030T-16 3T 3300MM FORKLIFT
20
ВИДЕО
11.500 € USD ≈ 12.980 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.3 м
Година 2008 Километража 14940 м/ч Сила 43 kW
Турција, Ankara
виљушкар KOMATSU FD30T-14  diesel
5
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2002 Километража 7048 м/ч Сила
Словачка, Žilina
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
регален вилушкар KOMATSU FB09RC-12   301 hours
12
3.900 € USD ≈ 4.402 US$
Регален вилушкар
Носивост 900 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м
Година 2004 Километража 301 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
регален вилушкар KOMATSU FB13RL-15
13
3.900 € USD ≈ 4.402 US$
Регален вилушкар
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м
Година 2013 Километража 2384 м/ч Сила
Србија, Novi Beograd
теренски вилушкар KOMATSU FG25-7
4
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
вилушкар на три тркала KOMATSU FB15M-2
4
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 4.3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
регален вилушкар KOMATSU FB15RS-8
4
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар KOMATSU FG15-15
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар KOMATSU FG20-11
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво бензин Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар KOMATSU FG15D-15
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво бензин Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар KOMATSU FG15L-15
4
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар KOMATSU FG15-15
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар KOMATSU FG15-15
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1500 кг Гориво бензин
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар KOMATSU FG15-12
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1200 кг Гориво бензин Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар KOMATSU FG15D-14
4
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 1500 кг Гориво бензин Висина на подигање 3 м
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 220 огласа
Прикажи
Претплати се