Филтри -

Виљушкари KALMAR DCE

Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари KALMAR DCE: 64 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар KALMAR DCE55-6HM
11
цена на барање
Виљушкар
Година 2005 Километража 11602 м/ч Сила
Шведска, Landskrona
виљушкар KALMAR Forklift Kalmar DCE 70-6HE, 7 tons - 13
49
аукција 11.460 € SEK USD 120.000 SEK ≈ 12.860 US$
Виљушкар
Носивост 7000 кг
Година Километража Сила
Шведска, Gothenburg
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
товарач на контејнери KALMAR DCE 160-12
8
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Haid
виљушкар KALMAR DCE 55-6 HM
9
цена на барање
Виљушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Haid
товарач на контејнери KALMAR DCE 120-12
8
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 12000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2005 Километража Сила 145 kW
Австрија, Haid
виљушкар KALMAR DCE 120-12
12
цена на барање
Виљушкар
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Haid
товарач на контејнери KALMAR DCE 160-12
9
цена на барање
Товарач на контејнери
Висина на подигање 5 м
Година 2006 Километража Сила 120 kW
Австрија, Haid
виљушкар KALMAR DCE 55-6 HM
11
цена на барање
Виљушкар
Година 2006 Километража Сила
Австрија, Haid
виљушкар KALMAR DCE50-6HM
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 2007 Километража 9700 м/ч Сила
Данска, Odder
товарач на контејнери KALMAR DCE160-12
4
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража 12000 м/ч Сила
Данска, Odder
товарач на контејнери KALMAR DCE160-12
4
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Гориво дизел
Година 2008 Километража 12000 м/ч Сила
Данска, Odder
тежок вилушкар KALMAR DCE140-6
8
49.800 € USD ≈ 55.900 US$
Тежок вилушкар
Носивост 14000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.5 м Должина на вилушка 2.4 м Брзина 28 км/ч
Година 2005 Километража 4855 м/ч Сила
Естонија, Pärnu
виљушкар KALMAR DCE160-12
16
ВИДЕО
цена на барање
Виљушкар
Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 2.4 м
Година 2007-01-01 Километража 15326 м/ч Сила
Холандија, Moerdijk
виљушкар KALMAR DCE100-6
8
29.500 € USD ≈ 33.110 US$
Виљушкар
Носивост 10000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.45 м
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Vlaardingen
виљушкар KALMAR DCE 80-9
9
22.000 € USD ≈ 24.690 US$
Виљушкар
Година 2008 Километража 1535 м/ч Сила
Шпанија, Girona
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 64 огласа
Прикажи
Претплати се