Филтри -

Виљушкари KALMAR

Резултати од пребарување: 342 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари KALMAR: 342 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар KALMAR DCE 50-6HM
13
цена на барање
Виљушкар
Година 2011 Километража 12799 м/ч Сила
Шведска, Landskrona
виљушкар KALMAR DCE55-6HM
11
цена на барање
Виљушкар
Година 2005 Километража 11602 м/ч Сила
Шведска, Landskrona
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
виљушкар KALMAR DC 12-600
14
ВИДЕО
аукција аукција
Виљушкар
Гориво дизел
Година Километража 26368 м/ч Сила
Шведска
виљушкар KALMAR GC4.5-500
15
цена на барање
Виљушкар
Гориво гас Должина на вилушка 1.4 м
Година 1992 Километража 11480 м/ч Сила
Шведска, Landskrona
виљушкар KALMAR ECD50-6
1
аукција 4.772 € USD ≈ 5.386 US$
Виљушкар
Гориво електро
Година 2009 Километража 8600 м/ч Сила
Шведска
товарач на контејнери KALMAR DCD 200-12 LB
7
цена на барање
Товарач на контејнери
Година 1998 Километража Сила
Шведска, Rackstad Bil & Delar Arvika
товарач на контејнери KALMAR EB6-600
1
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 6000 кг Гориво електро
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
товарач на контејнери KALMAR Forklift Kalmar ECD60-6 (EL) - 98
57
аукција 1.821 € SEK USD 19.000 SEK ≈ 2.056 US$
Товарач на контејнери
Година Километража Сила
Шведска, Gothenburg
виљушкар KALMAR 5,5 - 600
21
5.656 € SEK USD 59.000 SEK ≈ 6.384 US$
Виљушкар
Носивост 5500 кг Висина на подигање 4 м
Година 1978 Километража Сила
Шведска, Skåne
товарач на контејнери KALMAR DCD 120-12
8
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 12000 кг Висина на подигање 5 м
Година 2002 Километража Сила 119 kW
Австрија, Haid
виљушкар KALMAR DCD 55-6H
9
11.000 € USD ≈ 12.410 US$
Виљушкар
Година 2003 Километража Сила 78 кс
Австрија, Haid
товарач на контејнери KALMAR DCE 160-12
8
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5 м
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Haid
виљушкар KALMAR DCE 55-6 HM
9
цена на барање
Виљушкар
Носивост 5500 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2004 Километража Сила
Австрија, Haid
товарач на контејнери KALMAR DC18EC
8
30.500 € USD ≈ 34.420 US$
Товарач на контејнери
Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 1994 Километража 12389 м/ч Сила
Австрија, Wals/Siezenheim
виљушкар KALMAR DCD 120-6
3
25.000 € USD ≈ 28.210 US$
Виљушкар
Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2002 Километража Сила
Австрија, Wals/Siezenheim
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 342 огласа
Прикажи
Претплати се