Виљушкари JUNGHEINRICH ETV

Резултати од пребарување: 178 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари JUNGHEINRICH ETV: 178 огласа

регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV A 20 G 115-280 ZT
13
аукција 9,44 € SEK USD 100 SEK ≈ 10,18 US$
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 1986 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV-A 10
4
преговара
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1992 Километража 4100 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
палетен вилушкар JUNGHEINRICH ETV 214
4
5.000 € USD ≈ 5.395 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.3 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2006 Километража 6870 м/ч Сила
Украина, Вишгород
палетен вилушкар JUNGHEINRICH ETV 325
3
11.640 € USD ≈ 12.560 US$
Палетен вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 12 м Должина на вилушка 1150 м
Година 2010 Километража 7298 м/ч Сила
Украина, Вишгород
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV 216 992 DZ
10
8.800 € USD ≈ 9.495 US$
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.92 м
Година 2013 Километража 11247 м/ч Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV 214
4
6.850 € USD ≈ 7.391 US$
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2013 Километража 14267 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV 216
8
4.000 € USD ≈ 4.316 US$
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 56 м
Година 2009 Километража 11401 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV 216
10
4.000 € USD ≈ 4.316 US$
Регален вилушкар
Тип на јарбол триплекс
Година 2009 Километража 300 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV320
4
преговара
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2008 Километража 10907 м/ч Сила
Холандија, ZALTBOMMEL
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV 216
8
3.500 € USD ≈ 3.777 US$
Регален вилушкар
Година 2007 Километража 9357 м/ч Сила
Шпанија, Madrid
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV216
4
преговара
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2008 Километража 9396 м/ч Сила
Холандија, ZALTBOMMEL
виљушкар JUNGHEINRICH ETV214
4
преговара
Виљушкар
Носивост 1400 кг
Година 2014 Километража 5669 м/ч Сила
Холандија, ZALTBOMMEL
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV 112 710 DZ
9
2.500 € USD ≈ 2.698 US$
Регален вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.1 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража Сила
Шпанија, Barcelona
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV216
6
8.300 € USD ≈ 8.956 US$
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.2 м
Година 2015 Километража 13900 м/ч Сила
Полска, Strzałkowo
рачен виљушкар JUNGHEINRICH ETV 112
7
4.900 € USD ≈ 5.287 US$
Рачен виљушкар
Носивост 1200 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.3 м
Година 2004 Километража Сила
Италија, Brescia
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 178 огласа
Прикажи
Претплати се