Виљушкари JUNGHEINRICH EFG

Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари JUNGHEINRICH EFG: 151 огласа

вилушкар на три тркала JUNGHEINRICH EFG 125E
4
преговара
Вилушкар на три тркала
Носивост 1100 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1988 Километража 5517 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 216 - AKKU, 2007, SS, Freihub, TRIPLEX
9
4.800 € USD ≈ 5.332 US$
Виљушкар
Носивост 1550 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2007 Километража 5886 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 113 - AKKU, 2011, SS, Freihub, TRIPLEX
8
4.400 € USD ≈ 4.888 US$
Виљушкар
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.52 м Должина на вилушка 0.8 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 20913 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
вилушкар на три тркала JUNGHEINRICH EFG 113 - AKKU, 2011, SS, Drive-in, Freihub
8
4.400 € USD ≈ 4.888 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1250 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.52 м Должина на вилушка 0.8 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 20913 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 213 - AKKU, 2010, SS, Freihub, TRIPLEX
8
6.900 € USD ≈ 7.665 US$
Виљушкар
Носивост 1150 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.48 м Должина на вилушка 1 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2010 Километража 5945 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 430 S - AKKU, 2012, SS, Freihub
9
11.900 € USD ≈ 13.219 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2012 Километража 7635 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
вилушкар на три тркала JUNGHEINRICH EFG 213 - AKKU, Halbkabine, SS, Freihub
9
9.900 € USD ≈ 10.997 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2012 Километража 4959 м/ч Сила
Чехија, Česká Republika
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 430 - AKKU, 2011, SS, 3745 Bts
9
6.900 € USD ≈ 7.665 US$
Виљушкар
Носивост 2900 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 3745 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
вилушкар на три тркала JUNGHEINRICH EFG 213 - AKKU
9
7.900 € USD ≈ 8.775 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2012 Километража 10149 м/ч Сила
Чехија, Česká Republika
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 430 K - AKKU, 2013, SS
9
9.900 € USD ≈ 10.997 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.8 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2013 Километража 12964 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 220 - AKKU, 2011, SS+ZVG, Freihub, nur 6572 Bts
9
5.900 € USD ≈ 6.554 US$
Виљушкар
Носивост 1850 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.4 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 6572 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 216 - AKKU, 2015, SS, Freihub, nur 6363 Bts
9
6.900 € USD ≈ 7.665 US$
Виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2015 Километража 6363 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
вилушкар на три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 k - AKKU, 2009, Halbkabine, SS, 4224 Bts
9
8.500 € USD ≈ 9.442 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1550 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.6 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2009 Километража 4224 м/ч Сила
Чехија, Česká Republika
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 430 - AKKU, 2013, SS
9
6.900 € USD ≈ 7.665 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2013 Километража 14913 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 216 - AKKU, 2015, SS, Freihub, TRIPLEX
9
7.400 € USD ≈ 8.220 US$
Виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.6 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2015 Километража 11465 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 151 огласа
Прикажи
Претплати се