Виљушкари JUNGHEINRICH EFG

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари JUNGHEINRICH EFG: 185 огласа

вилушкар на три тркала JUNGHEINRICH EFG 125E
4
преговара
Вилушкар на три тркала
Носивост 1100 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1988 Километража 5517 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
вилушкар на три тркала JUNGHEINRICH EFG 215 SP - AKKU, 2014, SS, Freihub, TRIPLEX
9
€ 5.900 USD ≈ US$ 6.528
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.1 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2014 Километража 12433 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 110 K - AKKU, 2008, SS, Freihub, TRIPLEX, 3003 Bts
9
€ 3.950 USD ≈ US$ 4.371
Виљушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.35 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2008 Километража 3003 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG S 30 - AKKU, 2015, Kabine, SS, BATT 2015
9
€ 9.900 USD ≈ US$ 10.954
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2015 Километража 11379 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 540 - AKKU, 2012, Halbkabine, SS, Freihub, BATT 2014
8
€ 10.900 USD ≈ US$ 12.061
Виљушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.44 м Должина на вилушка 2.4 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2012 Километража 9581 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG S 30 S - AKKU, 2015, Kabine, SS
8
€ 8.900 USD ≈ US$ 9.848
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2015 Километража 14303 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 220 - AKKU, 2008, SS, Freihub, TRIPLEX, BATT 2015
9
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.086
Виљушкар
Носивост 1650 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 0.96 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2008 Километража 15490 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
вилушкар на три тркала JUNGHEINRICH EFG 216 - AKKU, 2011, SS, Freihub, TRIPLEX
9
€ 6.900 USD ≈ US$ 7.635
Вилушкар на три тркала
Носивост 1550 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.5 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 11073 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 540
9
€ 14.800 USD ≈ US$ 16.376
Виљушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2014 Километража 2180 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
вилушкар на три тркала JUNGHEINRICH EFG 115
9
€ 4.999 USD ≈ US$ 5.531
Вилушкар на три тркала
Носивост 1500 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2009 Километража 1541 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 540 - AKKU, 2013, Kabine, SS
9
€ 5.900 USD ≈ US$ 6.528
Виљушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2013 Километража 18581 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 540 - AKKU, 2014, Kabine, SS
9
€ 6.600 USD ≈ US$ 7.303
Виљушкар
Носивост 4000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2014 Километража 14913 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 425 K - AKKU, 2013, SS, Freihub, TRIPLEX, BATT 2017
9
€ 12.900 USD ≈ US$ 14.274
Виљушкар
Носивост 2400 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.55 м Должина на вилушка 1.15 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2013 Километража 11949 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG S 30 S
9
€ 8.300 USD ≈ US$ 9.184
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 4 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2015 Километража 12705 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 220
9
€ 7.700 USD ≈ US$ 8.520
Виљушкар
Носивост 1900 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.2 м Ширина на вилушки 2000 мм
Година 2011 Километража 11878 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
Омилени : 0 Споредба : 0