Филтри -

Виљушкари JUNGHEINRICH

Резултати од пребарување: 788 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари JUNGHEINRICH: 788 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар JUNGHEINRICH EJC 12
5
аукција 750 € USD ≈ 850,70 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг
Година 2004 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
палетен вилушкар JUNGHEINRICH EJC 212
5
аукција 1.200 € USD ≈ 1.361 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.14 м
Година 2008 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
регален вилушкар JUNGHEINRICH
11
2.556 € BGN USD 5.000 BGN ≈ 2.900 US$
Регален вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 500 м/ч Сила
Бугарија, MAGLIZCH
количка за комисионирање JUNGHEINRICH
7
3.426 € BGN USD 6.700 BGN ≈ 3.885 US$
Количка за комисионирање
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2015 Километража 1580 м/ч Сила 23 кс
Бугарија, MAGLIZCH
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETM12G -  Retrak   Elektrický
4
1.500 € USD ≈ 1.701 US$
Регален вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 5.6 м
Година 1999 Километража 3937 м/ч Сила
Словачка, Žilina
палетен вилушкар JUNGHEINRICH ERC216  Elektrický
5
5.450 € USD ≈ 6.181 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 4430 м/ч Сила
Словачка, Žilina
тежок вилушкар JUNGHEINRICH DFG680  diesel
5
30.500 € USD ≈ 34.590 US$
Тежок вилушкар
Носивост 8000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 2008 Километража 1278 м/ч Сила
Словачка, Žilina
регален вилушкар JUNGHEINRICH ETV-A 10
4
цена на барање
Регален вилушкар
Носивост 1000 кг Тип на јарбол триплекс
Година 1992 Километража 4100 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
виљушкар JUNGHEINRICH DFG690   diesel
5
ВИДЕО
цена на барање
Виљушкар
Носивост 9000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2006 Километража 5929 м/ч Сила 112 кс
Словачка, Žilina
виљушкар JUNGHEINRICH EFG 320
6
6.900 € USD ≈ 7.826 US$
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2006 Километража Сила
Хрватска, Zagreb
палетен вилушкар JUNGHEINRICH  EJC 12
9
ВИДЕО
2.700 € USD ≈ 3.062 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро Висина на подигање 3.6 м
Година 2005 Километража 4375 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
виљушкар JUNGHEINRICH EJC 112
7
ВИДЕО
2.700 € USD ≈ 3.062 US$
Виљушкар
Носивост 1200 кг Гориво електро
Година 2008 Километража 7950 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
електричен палетар JUNGHEINRICH EJE 120  Elektrický
4
1.850 € USD ≈ 2.098 US$
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2006 Километража 226 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар JUNGHEINRICH EFG-V 20
8
4.800 € USD ≈ 5.444 US$
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 1999 Километража 625 м/ч Сила
Чехија, Červená Voda
виљушкар JUNGHEINRICH TFG316 - 1600 kg - 3,3 m
18
8.500 € USD ≈ 9.641 US$
Виљушкар
Носивост 1600 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.3 м
Година 2014 Километража 3353 м/ч Сила 29 kW
Унгарија, Győr
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 788 огласа
Прикажи
Претплати се