Виљушкари JCB

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари JCB: 1230 огласа

телескопски натоварувач JCB 560-80 Super Agri
14
€ 65.000 USD ≈ US$ 71.922
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Гориво дизел Висина на подигање 8 м
Година 2017 Километража 1237 м/ч Сила 143 кс
Бугарија, MAGLIZCH
телескопски натоварувач JCB 537-135
8
€ 19.000 USD ≈ US$ 21.023
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард Висина на подигање 13.5 м
Година 1998 Километража 11100 м/ч Сила 74.6 kW
Хрватска, Donji Stupnik
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
телескопски натоварувач JCB 537-135 TSS LOADALL
14
преговара
Телескопски натоварувач
Носивост 3700 кг Гориво дизел
Година 1998 Километража Сила 101 кс
Хрватска, Zagreb
телескопски натоварувач JCB 540-170
3
преговара
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Евро Euro 4 Гориво дизел Висина на подигање 17 м Должина на вилушка 1.2 м Брзина 40 км/ч
Година 2006-08-18 Километража Сила 71 kW
Хрватска, Zagreb
телескопски натоварувач JCB 540-170  , Like New Condition , Only 1348 Hours
21
преговара
Телескопски натоварувач
Гориво дизел Висина на подигање 17 м
Година 2015 Километража 1348 м/ч Сила
Ирска, Co. Cork
телескопски натоварувач JCB  535-95
24
€ 49.200 USD ≈ US$ 54.440
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг
Година 2016 Километража 1571 м/ч Сила 75 кс
Унгарија, Csengele
телескопски натоварувач JCB 531-70
24
€ 43.900 USD ≈ US$ 48.575
Телескопски натоварувач
Носивост 3100 кг Брзина 30 км/ч
Година 2016 Километража 1328 м/ч Сила 75 кс
Унгарија, Csengele
телескопски натоварувач JCB 550-80 Agri Plus
24
€ 46.200 USD ≈ US$ 51.120
Телескопски натоварувач
Носивост 5000 кг Висина на подигање 8 м Брзина 40 км/ч
Година 2012 Километража 6060 м/ч Сила 145 кс
Унгарија, Csengele
нови телескопски натоварувач JCB 540-70
4
преговара
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 12/2018 Километража 5 м/ч Сила
Унгарија, Szigetszentmiklós
телескопски натоварувач JCB 540-140
9
преговара
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17.00784 м
Година 2014 Километража 2651 м/ч Сила 110 кс
Ирска, Borris
телескопски натоварувач JCB 550 – 80 AGRI PLUS
6
€ 58.000 USD ≈ US$ 64.177
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
телескопски натоварувач JCB 541 – 70 AGRI SUPER
7
€ 48.000 USD ≈ US$ 53.112
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража Сила
Чехија, Praha 9-Vinoř
телескопски натоварувач JCB 535125
5
€ 31.190 HUF USD HUF 10.250.000 ≈ US$ 34.517
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 12.5 м
Година 2006 Километража 3700 м/ч Сила 90 кс
Унгарија, Kecskemét
телескопски натоварувач JCB 541-70 Agri Super
9
€ 23.400 USD ≈ US$ 25.892
Телескопски натоварувач
Носивост 4100 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 7 м Брзина 40 км/ч
Година 2009 Километража 13500 м/ч Сила
Чехија, ceska skalice
телескопски натоварувач JCB 535-140 3500 Kg 4x4x4
6
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2011 Километража 5225 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Омилени : 0 Споредба : 0