Филтри -

Виљушкари HYSTER

Резултати од пребарување: 742 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари HYSTER: 742 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
товарач на контејнери HYSTER J3.5XN
11
аукција 1.432 € SEK USD 15.000 SEK ≈ 1.608 US$
Товарач на контејнери
Носивост 3500 кг Гориво електро Висина на подигање 3.6 м
Година 2013 Километража Сила
Шведска, Svenljunga
електричен палетар HYSTER P2.0S
3
2.500 € USD ≈ 2.806 US$
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.13 м
Година 2008 Километража 5678 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
електричен палетар HYSTER P1.6
4
8.000 € USD ≈ 8.979 US$
Електричен палетар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 0.13 м
Година 2015 Километража 940 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
палетен вилушкар HYSTER S1.6
4
8.000 € USD ≈ 8.979 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.99 м
Година 2018 Километража 614 м/ч Сила
Хрватска, Zagreb
тежок вилушкар HYSTER H 100 C
15
6.500 € USD ≈ 7.296 US$
Тежок вилушкар
Носивост 6500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.3 м Брзина 25 км/ч
Година 1988-04-05 Километража 3765 м/ч Сила
Бугарија, Благоевград
тежок вилушкар HYSTER H5.00XL  LPG
5
10.990 € USD ≈ 12.340 US$
Тежок вилушкар
Носивост 5000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.45 м Должина на вилушка 1.8 м
Година 2002 Километража 5790 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар HYSTER Газокар Hyster H4.0FT-5 ПРОМОЦИЯ ДО 01.08.2020
7
6.903 € BGN USD 13.500 BGN ≈ 7.747 US$
Виљушкар
Гориво гас
Година 10/2011 Километража Сила
Бугарија, Sofia
виљушкар HYSTER Газокар Hyster H 1.8FT ПРОМОЦИЯ ДО 01.08.2020
7
5.624 € BGN USD 11.000 BGN ≈ 6.312 US$
Виљушкар
Гориво гас
Година 10/2009 Километража Сила
Бугарија, Sofia
виљушкар HYSTER Газокар Hyster S2.5FT
6
цена на барање
Виљушкар
Гориво гас
Година 10/2009 Километража Сила
Бугарија, Sofia
виљушкар HYSTER S2.5FT
9
ВИДЕО
7.900 € USD ≈ 8.867 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2007 Километража 18980 м/ч Сила
Словенија, Gomilsko
виљушкар HYSTER H2.00XMS  LPG
5
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2001 Километража 9102 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар HYSTER H3.20XML  diesel
5
ВИДЕО
6.500 € USD ≈ 7.296 US$
Виљушкар
Носивост 3200 кг Тип на јарбол дуплекс
Година 2001 Километража 5493 м/ч Сила 40.5 kW
Словачка, Žilina
виљушкар HYSTER H3.00XML
5
7.650 € USD ≈ 8.586 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2005 Километража 4440 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар HYSTER H4.00XM-6  diesel
3
цена на барање
Виљушкар
Носивост 4000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2004 Километража 6130 м/ч Сила
Словачка, Žilina
товарач на контејнери HYSTER D6E
4
цена на барање
Товарач на контејнери
Носивост 6000 кг Гориво дизел Должина на вилушка 1.8 м
Година Километража 7303 м/ч Сила
Хрватска, Ploče
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 742 огласа
Прикажи
Претплати се