Виљушкари HANGCHA XF

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари HANGCHA XF: 95 огласа

нови виљушкар HANGCHA XF35G
1
€ 22.718 USD ≈ US$ 25.087
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови виљушкар HANGCHA XF50G
1
€ 38.040 USD ≈ US$ 42.008
Виљушкар
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.52 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, SENLIS
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови виљушкар HANGCHA XF55D
1
€ 45.430 USD ≈ US$ 50.168
Виљушкар
Носивост 5500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.52 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови виљушкар HANGCHA XF18G
1
€ 17.868 USD ≈ US$ 19.732
Виљушкар
Носивост 1800 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови виљушкар HANGCHA XF30G
14
€ 22.173 USD ≈ US$ 24.486
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови виљушкар HANGCHA XF25G
1
€ 22.234 USD ≈ US$ 24.553
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови виљушкар HANGCHA XF35G
1
€ 23.784 USD ≈ US$ 26.265
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови виљушкар HANGCHA XF35D
7
€ 23.663 USD ≈ US$ 26.131
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови виљушкар HANGCHA XF35D
7
€ 23.663 USD ≈ US$ 26.131
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови виљушкар HANGCHA XF35D
7
€ 23.663 USD ≈ US$ 26.131
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови товарач на контејнери HANGCHA XF160
2
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 16000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2018 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови виљушкар HANGCHA XF25D
15
€ 22.136 USD ≈ US$ 24.445
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.7 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови виљушкар HANGCHA XF70D
20
€ 57.658 USD ≈ US$ 63.672
Виљушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.52 м
Година 2018 Километража Сила
Франција, SENLIS
нови виљушкар HANGCHA XF25G
3
€ 20.008 USD ≈ US$ 22.095
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2018 Километража Сила
Франција, SENLIS
виљушкар HANGCHA XF35D
11
€ 19.900 USD ≈ US$ 21.976
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6 м
Година 2014 Километража 358 м/ч Сила
Франција, SENLIS
Омилени : 0 Споредба : 0