Филтри -

Виљушкари HANGCHA

Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари HANGCHA: 58 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови виљушкар HANGCHA CPCD 30 - AW67
5
11.500 € USD ≈ 12.980 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9972 м
Година 2020 Километража Сила
Бугарија, Пловдив
нови виљушкар HANGCHA CPCD35
7
18.100 € USD ≈ 20.430 US$
Виљушкар
Носивост 3500 кг Евро Euro 1 Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2019-04-03 Километража 1 м/ч Сила
Бугарија, Пловдив
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
тежок вилушкар HANGCHA CPCD45-RW35   diesel
4
11.180 € USD ≈ 12.620 US$
Тежок вилушкар
Носивост 4500 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс
Година 2014 Километража 3881 м/ч Сила 56 kW
Словачка, Žilina
нови палетен вилушкар HANGCHA CDD 10 AMC1-SZ
6
2.600 € USD ≈ 2.934 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1000 кг Гориво електро Висина на подигање 2.6924 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2019 Километража Сила 2.95 кс
Бугарија, Plovdiv Bulgaria
нови тежок вилушкар HANGCHA CPYD50 RW17
6
19.000 € USD ≈ 21.440 US$
Тежок вилушкар
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 2.9972 м
Година 2018 Километража Сила
Бугарија, Пловдив
нови палетен вилушкар HANGCHA CDD 16 AEC1s
5
5.900 € USD ≈ 6.659 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 3.7084 м
Година 2017 Километража Сила 1.48 кс
Бугарија, Plovdiv
нови електричен влекач HANGCHA BD20
6
7.500 € USD ≈ 8.464 US$
Електричен влекач
Година 2019 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
нови електричен палетар HANGCHA CBD15-AMC1
5
1.100 € USD ≈ 1.241 US$
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Гориво електро Висина на подигање 0.119888 м
Година 2019 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv Bulgaria
нови електричен палетар HANGCHA CBD20-AEC1S
6
3.300 € USD ≈ 3.724 US$
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Висина на подигање 0.8001 м
Година 2019 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
нови виљушкар HANGCHA CPYD50-RW17
6
19.000 € USD ≈ 21.440 US$
Виљушкар
Носивост 5000 кг Гориво гас Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3000 м Должина на вилушка 1150 м
Година 05/2018 Километража Сила
Бугарија, Пловдив
виљушкар HANGCHA CPD25H
11
9.250 € USD ≈ 10.440 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.8 м Должина на вилушка 1.05 м Ширина на вилушки 120 мм
Година 2006 Километража 510 м/ч Сила
Србија, Simanovci
тежок вилушкар HANGCHA CPCD70-RW14B  diesel
5
23.900 € USD ≈ 26.970 US$
Тежок вилушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м Должина на вилушка 2.2 м
Година 2008 Километража 611 м/ч Сила
Словачка, Žilina
електричен палетар HANGCHA CBD15-A2MC1
9
1.666 € USD ≈ 1.880 US$
Електричен палетар
Носивост 1500 кг Висина на подигање 0.12 м
Година 2020 Километража 1 м/ч Сила
Германија, Dortmund
виљушкар HANGCHA H35
4
7.000 US$ EUR ≈ 6.202 €
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Брзина 20 км/ч
Година 2019-05 Километража 950 м/ч Сила 40 kW
Кина, Shanghai
виљушкар HANGCHA CPD18-AC4-E
17
17.650 € USD ≈ 19.920 US$
Виљушкар
Носивост 1800 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м
Година 2020 Километража 9 м/ч Сила
Германија, Dortmund
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 58 огласа
Прикажи
Претплати се