Виљушкари DOOSAN

Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари DOOSAN: 77 огласа

виљушкар DOOSAN PRO 5 D30
8
11.650 € USD ≈ 12.570 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4800 м Должина на вилушка 120 м
Година 02/2015 Километража 11000 м/ч Сила
Турција, İSTANBUL
виљушкар DOOSAN D70S-5
7
34.800 € USD ≈ 37.550 US$
Виљушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.2 м Должина на вилушка 1.89 м
Година 2012 Километража 24154 м/ч Сила
Германија, Hamburg
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
виљушкар DOOSAN D35C-5
5
преговара
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 3800 м
Година Километража Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
палетен вилушкар DOOSAN LEDS 16
6
3.900 € USD ≈ 4.208 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.59 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2011 Километража 334 м/ч Сила
Германија, Twist
виљушкар DOOSAN G25E-5
4
преговара
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.8 м
Година 2016 Километража 7123 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
теренски вилушкар DOOSAN G25E-5
4
преговара
Теренски вилушкар
Гориво гас Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.8 м
Година 2016 Километража 10852 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
виљушкар DOOSAN D30S-5
4
преговара
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Висина на подигање 3.95 м
Година 2008 Километража Сила 46 kW
Украина, Житомир
виљушкар DOOSAN G25E-5
4
преговара
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол стандард
Година 2016 Километража 9801 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
виљушкар DOOSAN D30S-5
9
преговара
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.73 м
Година 2007-01-01 Километража 1 м/ч Сила
Белгија, Waregem
вилушкар на три тркала DOOSAN B20T-2
6
6.381 € GBP USD 5.350 GBP ≈ 6.885 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Висина на подигање 3.07 м
Година 2004 Километража 65 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
виљушкар DOOSAN D30S-5
5
преговара
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол дуплекс Должина на вилушка 1.2 м
Година 2017 Километража 4291 м/ч Сила
Холандија, RAAMSDONKSVEER
виљушкар DOOSAN B20X-5
8
преговара
Виљушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.75 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2010-01-01 Километража Сила
Холандија, Moerdijk
виљушкар DOOSAN D30S-5
1
9.840 € GBP USD 8.250 GBP ≈ 10.620 US$
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 4031 м/ч Сила
Обединето Кралство, Liverpool
виљушкар DOOSAN D25S-5
4
7.097 € GBP USD 5.950 GBP ≈ 7.658 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол стандард
Година 2009 Километража 10600 м/ч Сила
Обединето Кралство, Liverpool
вилушкар на три тркала DOOSAN
8
12.500 US$ EUR ≈ 11.580 €
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4500 м
Година 2010 Километража 2750 м/ч Сила
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 77 огласа
Прикажи
Претплати се