Филтри -

Виљушкари DIECI

Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари DIECI: 121 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
телескопски натоварувач DIECI Pegasus 45.21 ПРОМОЦИЯ ДО 01.08.2020
20
ВИДЕО
34.510 € BGN USD 67.500 BGN ≈ 38.950 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 4500 кг Гориво дизел Висина на подигање 21 м
Година 10/2005 Километража Сила 142 кс
Бугарија, София
телескопски натоварувач DIECI Agri Privot T90
1
аукција 92.300 € USD ≈ 104.200 US$
Телескопски натоварувач
Година 2019 Километража 56 м/ч Сила
Шведска
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
телескопски натоварувач DIECI Pegasus 38.16
8
107.200 € BAM USD 210.000 BAM ≈ 121.000 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3800 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 16 м Брзина 40 км/ч
Година 2015 Километража 4412 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Vogošća
телескопски натоварувач DIECI Agri Star 37.7
11
31.000 € USD ≈ 34.990 US$
Телескопски натоварувач
Година 2014 Километража 5118 м/ч Сила 127 кс
Романија, Str. Depoului Nr. 36. Fetesti-Gara
телескопски натоварувач DIECI ROTO 60.16 / 4x4x4 / max 6,000kg - 15,7m + basket
34
61.500 € USD ≈ 69.410 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 6000 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 5000 м/ч Сила 143 кс
Полска, Kraków
телескопски натоварувач DIECI APOLLO 25.6
1
19.500 € USD ≈ 22.010 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 2500 кг Висина на подигање 6 м
Година 2008 Километража 2100 м/ч Сила
Италија, Sezze Stazione
телескопски натоварувач DIECI Icarus 40.14 // REMOTE CONTROL
12
37.000 € USD ≈ 41.760 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 14 м
Година 2013 Километража 1900 м/ч Сила 126 кс
Данска, Skive
телескопски натоварувач DIECI Icarus 40.17 // REMOTE CONTROL
11
37.000 € USD ≈ 41.760 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 4000 кг Гориво дизел Висина на подигање 17 м
Година 2013 Километража 4310 м/ч Сила 126 кс
Данска, Skive
телескопски натоварувач DIECI Zeus 35.10 - 10 m ( jcb 535-95, merlo 36.10, manitou 1035, cat
14
20.080 € PLN USD 89.900 PLN ≈ 22.670 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 10 м
Година 2006 Километража 2938 м/ч Сила 101 кс
Полска, Rzeszow
телескопски натоварувач DIECI Pegasus 35.16 - 16m Merlo roto 38.16 33.16, Manitou mrt 1635 JCB
21
36.840 € PLN USD 164.900 PLN ≈ 41.570 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Висина на подигање 16 м
Година 2008 Километража 962 м/ч Сила
Полска, Rzeszow
телескопски натоварувач DIECI AGRI FARMER 26.6
10
30.500 € USD ≈ 34.420 US$
Телескопски натоварувач
Година 2012 Километража 5022 м/ч Сила 74.5 kW
Украина, Чернівці
телескопски натоварувач DIECI AGRI FARMER 26.6 (182)
23
30.500 € USD ≈ 34.420 US$
Телескопски натоварувач
Гориво дизел
Година 2012 Километража Сила
Украина, Черновцы
телескопски натоварувач DIECI Pegasus 35.16
11
37.450 € USD ≈ 42.270 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Гориво дизел Висина на подигање 16 м
Година 2008 Километража 3122 м/ч Сила 74 kW
Украина, Киев
телескопски натоварувач DIECI 35.10
13
19.083 € USD ≈ 21.540 US$
Телескопски натоварувач
Носивост 3500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 9.75 м Брзина 30 км/ч
Година 2004 Километража 7710 м/ч Сила 60 kW
Украина, Киев
телескопски натоварувач DIECI HVL154 4x4x4
39
аукција аукција
Телескопски натоварувач
Година 2010 Километража 5132 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 121 огласа
Прикажи
Претплати се