Филтри -

Виљушкари CROWN

Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари CROWN: 116 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
палетен вилушкар CROWN DT 30 40  Elektrický
3
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 2000 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 2614 м/ч Сила
Словачка, Žilina
вилушкар на три тркала CROWN SC3220 - 1.6
7
5.800 € USD ≈ 6.546 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 4370 м Должина на вилушка 1100 м
Година 2004 Километража 5100 м/ч Сила
Полска, Sucha Beskidzka
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
палетен вилушкар CROWN WD2330S  инв. 1309
6
5.000 € USD ≈ 5.643 US$
Палетен вилушкар
Носивост 1150 кг Висина на подигање 2.6 м
Година 2010 Километража 42 м/ч Сила 3.2 kW
Украина, Житомир
електричен палетар CROWN WT3040
4
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Ширина на вилушки 670 мм
Година 2013 Километража 2126 м/ч Сила
Холандија, ZALTBOMMEL
вилушкар на три тркала CROWN SC5340
13
8.500 € USD ≈ 9.593 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7000 м Должина на вилушка 1200 м
Година 2013 Километража 2584 м/ч Сила
Холандија, Enschede
вилушкар на три тркала CROWN SC5340-1.6
7
7.195 € GBP USD 6.470 GBP ≈ 8.120 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.28 м
Година 2012 Километража 3990 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
вилушкар на три тркала CROWN SC5340-1.6
7
4.693 € GBP USD 4.220 GBP ≈ 5.296 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.37 м
Година 2012 Километража 17896 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
вилушкар на три тркала CROWN SC5360-2.0
7
5.950 € GBP USD 5.350 GBP ≈ 6.715 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 2000 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.805 м
Година 2014 Километража 6606 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
електричен палетар CROWN WT3040
7
1.568 € GBP USD 1.410 GBP ≈ 1.770 US$
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.125 м
Година 2010 Километража 3678 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
електричен палетар CROWN WT3040
7
1.257 € GBP USD 1.130 GBP ≈ 1.418 US$
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Висина на подигање 0.125 м
Година 2010 Километража 4905 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
вилушкар на три тркала CROWN SC5320-1.6
7
7.829 € GBP USD 7.040 GBP ≈ 8.836 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3.23 м
Година 2013 Километража 3387 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
вилушкар на три тркала CROWN SC5340-1.6
7
5.327 € GBP USD 4.790 GBP ≈ 6.012 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.37 м
Година 2012 Километража 13526 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
вилушкар на три тркала CROWN SC5320-1.6
7
5.327 € GBP USD 4.790 GBP ≈ 6.012 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1600 кг Висина на подигање 4.37 м
Година 2013 Километража 17481 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
вилушкар на три тркала CROWN SC 5310 (350 hours!)
12
ВИДЕО
7.500 € USD ≈ 8.464 US$
Вилушкар на три тркала
Носивост 1300 кг Гориво електро Тип на јарбол дуплекс Висина на подигање 3 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2013 Километража 350 м/ч Сила
Холандија, Enschede
вилушкар на три тркала CROWN SC 3016
8
3.250 € USD ≈ 3.668 US$
Вилушкар на три тркала
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2001-01-01 Километража 1988 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 116 огласа
Прикажи
Претплати се