Виљушкари CLARK

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари CLARK: 104 огласа

товарач на контејнери CLARK DCY 110
4
преговара
Товарач на контејнери
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година Километража Сила
Хрватска, Karlovac
виљушкар CLARK CGP30
4
преговара
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 1998 Километража 9415 м/ч Сила
Србија, Beograd
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
товарач на контејнери CLARK
7
€ 10.000 USD ≈ US$ 11.065
Товарач на контејнери
Година 1981 Километража Сила
Грција
тежок вилушкар CLARK 15t
6
€ 12.500 USD ≈ US$ 13.831
Тежок вилушкар
Носивост 15000 кг Гориво дизел
Година 1984 Километража Сила
Грција
виљушкар CLARK CMP25L
5
€ 7.900 USD ≈ US$ 8.741
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м Должина на вилушка 1.2 м
Година 2006 Километража 5488 м/ч Сила 33.1 kW
Словачка, Žilina
вилушкар на три тркала CLARK TM15 counterbalance forklift (s)
41
аукција € 233,30 SEK USD SEK 2.500 ≈ US$ 258
Вилушкар на три тркала
Година Километража Сила
Шведска, Kungälv
виљушкар CLARK CEM25 counterbalanced forklift (electric) - 00
42
аукција € 46,66 SEK USD SEK 500 ≈ US$ 52
Виљушкар
Година 2000 Километража Сила
Шведска, Kungälv
виљушкар CLARK CDP 50SH
8
преговара
Виљушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел
Година 1997 Километража 6656 м/ч Сила
Хрватска, Karlovac
виљушкар CLARK Gpm17
10
аукција € 750 USD ≈ US$ 830
Виљушкар
Година 1990 Километража Сила
Холандија, Andelst
виљушкар CLARK EM15S
13
€ 3.500 USD ≈ US$ 3.873
Виљушкар
Носивост 1500 кг Тип на јарбол стандард Висина на подигање 3.29 м
Година 1985 Километража 10144 м/ч Сила
Германија, Dortmund
виљушкар CLARK C25D
7
€ 10.890 GBP USD £ 9.850 ≈ US$ 12.049
Виљушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.77 м
Година 2015 Километража 3083 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
виљушкар CLARK met Defect CGP 25
7
€ 3.250 USD ≈ US$ 3.596
Виљушкар
Гориво гас
Година Километража Сила 46 кс
Холандија, Tilburg
виљушкар CLARK C 50 SD neue Räder-1800h
10
€ 24.200 USD ≈ US$ 26.777
Виљушкар
Носивост 5000 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4.5 м Должина на вилушка 1.5 м
Година 2012 Километража 1830 м/ч Сила
Германија, Friedrichsdorf
виљушкар CLARK
26
аукција € 1.000 USD ≈ US$ 1.106
Виљушкар
Носивост 2500 кг Висина на подигање 5 м
Година 1997 Километража 6226 м/ч Сила
Романија, Negresti-Oas
виљушкар CLARK C500 Y80PDLZ89
21
аукција € 250 USD ≈ US$ 277
Виљушкар
Носивост 4000 кг Висина на подигање 3.7 м Должина на вилушка 1.2 м
Година Километража 8152 м/ч Сила
Белгија, Mont-Saint-Guibert
Омилени : 0 Споредба : 0