Филтри -

Виљушкари CATERPILLAR GP

Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари CATERPILLAR GP: 76 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
виљушкар CATERPILLAR GP25N
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 5.5 м
Година 2011 Километража Сила 55.74 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар CATERPILLAR GP18K  LPG
2
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1750 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2003 Километража 4727 м/ч Сила
Словачка, Žilina
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
виљушкар CATERPILLAR GP25K N  LPG
5
6.950 € USD ≈ 7.844 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4300 м
Година 2005 Километража 5624 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар CATERPILLAR GP30N  LPG
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2011 Километража 4055 м/ч Сила 46.9 кс
Словачка, Žilina
виљушкар CATERPILLAR GP40N
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 4000 кг Гориво гас Висина на подигање 5 м
Година 2012 Километража 5337 м/ч Сила 93.13 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар CATERPILLAR GP10
1
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1000 кг
Година Километража 4650 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар CATERPILLAR GP20
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2000 кг
Година Километража 4663 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар CATERPILLAR GP18
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1800 кг
Година 1997 Километража 3340 м/ч Сила 50.31 кс
Хрватска, Karlovac
виљушкар CATERPILLAR GP25-2
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2500 кг
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
теренски вилушкар CATERPILLAR GP20
4
цена на барање
Теренски вилушкар
Носивост 2000 кг
Година 1996 Километража 4525 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар CATERPILLAR GP20
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво гас
Година Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар CATERPILLAR GP30N
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2008 Километража 1400 м/ч Сила 63.9 кс
Хрватска, Karlovac
виљушкар CATERPILLAR GP25-2
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2500 кг
Година 1994 Километража Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар CATERPILLAR GP20
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2000 кг
Година Километража 3007 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар CATERPILLAR GP20
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2000 кг Гориво гас
Година 1998 Километража 3050 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 76 огласа
Прикажи
Претплати се