Филтри -

Виљушкари CATERPILLAR

Резултати од пребарување: 488 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Виљушкари CATERPILLAR: 488 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
електричен палетар CATERPILLAR Truck / lifter Caterpillar NPP20N2 - 12
21
аукција 238,70 € SEK USD 2.500 SEK ≈ 268 US$
Електричен палетар
Година Километража Сила
Шведска, Gothenburg
виљушкар CATERPILLAR DP25NT
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 2500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2016 Километража 3450 м/ч Сила 47.99 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
вилушкар на три тркала CATERPILLAR EP18PNT
6
цена на барање
Вилушкар на три тркала
Носивост 1800 кг Гориво електро
Година 2012 Километража 4126 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
телескопски натоварувач CATERPILLAR TH 355 B demonteras nu/For parts only
2
цена на барање
Телескопски натоварувач
Година 2004 Километража Сила
Шведска, Arvika
виљушкар CATERPILLAR DP25K
4
цена на барање
Виљушкар
Година 2002 Километража Сила
Шведска, Arvika
виљушкар CATERPILLAR GP18K  LPG
2
цена на барање
Виљушкар
Носивост 1750 кг Гориво гас Тип на јарбол триплекс
Година 2003 Километража 4727 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар CATERPILLAR DP35N
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс
Година 2004 Километража 5949 м/ч Сила 57.51 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар CATERPILLAR GP25K N  LPG
5
6.950 € USD ≈ 7.801 US$
Виљушкар
Носивост 2500 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 4300 м
Година 2005 Километража 5624 м/ч Сила
Словачка, Žilina
виљушкар CATERPILLAR DP70
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 7000 кг Гориво дизел
Година 2004 Километража 5150 м/ч Сила 95.04 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар CATERPILLAR GP30N  LPG
4
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3000 кг
Година 2011 Километража 4055 м/ч Сила 46.9 кс
Словачка, Žilina
виљушкар CATERPILLAR GP40N
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 4000 кг Гориво гас Висина на подигање 5 м
Година 2012 Километража 5337 м/ч Сила 93.13 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
палетен вилушкар CATERPILLAR NSP16N2I
7
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2014 Километража 2299 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
палетен вилушкар CATERPILLAR NSP16N2
7
цена на барање
Палетен вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2014 Километража 462 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
виљушкар CATERPILLAR DP35N2
6
цена на барање
Виљушкар
Носивост 3500 кг Гориво дизел Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7 м
Година 2011 Километража 4683 м/ч Сила 53.02 кс
Босна и Херцеговина, Posušje
електричен палетар CATERPILLAR NPP20N2
7
цена на барање
Електричен палетар
Носивост 2000 кг Гориво електро Должина на вилушка 1.15 м
Година 2012 Километража 880 м/ч Сила
Босна и Херцеговина, Posušje
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 488 огласа
Прикажи
Претплати се