Виљушкари BT RR

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Виљушкари BT RR: 15 огласа

регален вилушкар BT RR M16 DUPLEX
12
€ 3.300 USD ≈ US$ 3.644
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.4 м
Година 2007 Километража 10282 м/ч Сила
Германија, Rohrbach b. Landau
регален вилушкар BT RR B2
6
€ 3.800 USD ≈ US$ 4.196
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2008 Километража 12333 м/ч Сила
Германија, Stuhr
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
регален вилушкар BT RR B5 / 15
5
преговара
Регален вилушкар
Гориво електро Висина на подигање 4.6 м
Година 1998 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
регален вилушкар BT RR B2
5
преговара
Регален вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.75 м
Година 2008 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
регален вилушкар BT RR E2
3
€ 2.671 PLN USD PLN 11.500 ≈ US$ 2.949
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 8.5 м
Година 2007 Километража Сила
Полска, DWIKOZY
регален вилушкар BT RR-E2-15AC
7
преговара
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг
Година 2003 Километража 12101 м/ч Сила
Холандија, Krabbendijke
регален вилушкар BT RR E140 M
10
€ 4.228 GBP USD £ 3.700 ≈ US$ 4.669
Регален вилушкар
Година 2008 Километража 7733 м/ч Сила
Обединето Кралство, Gloucester
регален вилушкар BT RR B3
5
преговара
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 8 м
Година 2002 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
регален вилушкар BT RR B1
5
преговара
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.8 м
Година 2004 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
регален вилушкар BT RR N1/15
6
€ 4.182 GBP USD £ 3.660 ≈ US$ 4.618
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Висина на подигање 5.04 м
Година 1998 Километража 10013 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
регален вилушкар BT RR B1 155270-630
8
€ 2.750 USD ≈ US$ 3.037
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро
Година 2001-01-01 Километража Сила
Холандија, Sneek
регален вилушкар BT RR E 140
5
€ 5.950 USD ≈ US$ 6.571
Регален вилушкар
Гориво електро Тип на јарбол триплекс
Година 2008-01-01 Километража 5400 м/ч Сила
Холандија, Tilburg
регален вилушкар BT RR M14
6
€ 6.113 GBP USD £ 5.350 ≈ US$ 6.751
Регален вилушкар
Носивост 1400 кг Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 6.3 м
Година 2007 Километража 5332 м/ч Сила
Обединето Кралство, Hampshire
регален вилушкар BT RR B3
5
преговара
Регален вилушкар
Носивост 1600 кг Гориво електро Висина на подигање 4.4 м
Година 2004 Километража Сила
Белгија, Rijkevorsel
товарач на контејнери BT RR B2
5
€ 3.950 USD ≈ US$ 4.362
Товарач на контејнери
Носивост 1600 кг Гориво електро Тип на јарбол триплекс Висина на подигање 7.06 м Должина на вилушка 1.15 м
Година 2007 Километража 22837 м/ч Сила
Германија, Friedberg-Derching
Омилени : 0 Споредба : 0